УКР РУС

Алькарас переміг Фріца на Підсумковому турнірі – камбек першої ракетки світу в майже 3-годинному суперматчіfire

11 листопада 2025 Читати іншою мовою

Карлос Алькарас та Тейлор Фріц зустрілися у другому турі групового етапу Підсумкового турніру в Турині. Звіт про матч та результат – у цій новині на "Футбол 24".

Підсумковий турнір ATP, хард, група A, другий тур

Карлос Алькарас (Іспанія, ATP № 1) – Тейлор Фріц (США, ATP № 6) – 6:7 (2:7), 7:5, 6:3

Алькарас вдало стартував на Підсумковому турнірі-2025 – здолав зручного суперника

У першому сеті Тейлор Фріц приголомшив першу ракетку світу. Американець потужно розпочав матч і змусив Алькараса відігруватися. Іспанцю вдалося перевести гру на тай-брейк, але там уже Фріц був сильнішим – 7:2 на користь представника США.

Карлос спробував перехопити ініціативу у другій партії, але Фріц піймав кураж і не збирався віддавати перевагу. Після 10 геймів у другому сеті рахунок був 5:5, але саме тут Алькарас зміг перевернути гру. Іспанець оформив брейк і перевів гру у третій сет.

Тенісисти немов не хотіли закінчувати цей довготривалий матч. Обидва гравці демонстрували теніс найвищої якості й здавалось, що це фінал одного з турнірів Грендслема, а не просто матч групового етапу Підсумкового турніру. Все ж клас дався взнаки й Алькарас зміг дотиснути Фріца – 6:3.

Гра тривала 2 години 50 хвилин.

Два фанати померли на Підсумковому турнірі ATP – втрата свідомості прямо під час тенісного матчу Фріца