УКР РУС

"Якщо Джервонта виграє, то відправить мене назад на YouTube": Джейк Пол – про бій з Девісом

25 серпня 2025 Читати іншою мовою

Блогер та боксер Джейк Пол (12-1, 7 КО) поділився очікуваннями від поєдинку з чемпіоном WBA в легкій вазі Джервонтою Девісом (30-0-1, 28 КО).

"Він роками говорить цю маячню, кажучи, що мені потрібно битися зі справжнім боксером. Що ж, коротуне, вітаю. Ти здійснив своє бажання.

Зоряний Кроуфорд отримав погані новини перед боєм із Канело – він втратить пояс WBA незалежно від результату

"Танк" вже давно б’є людей мого розміру. Оскільки всі думають, що розмір не має значення, я хочу, щоб ви всі так само думали, коли я складатиму Джервонту навпіл. Обіцяю вам, цей бій не триватиме до кінця. Хтось піде спати. Тиск зростає, Джервонто, і я більш ніж готовий здійснити один з найбільших апсетів в історії боксу.

Якщо я виграю, то переможу одного з найвидатніших боксерів і зроблю неможливе. Якщо він виграє, то дасть вам все, що ви хочете бачити, і відправить мене назад на YouTube. Але якщо він програє, весь цей образ крутого хлопця і поганця зникне.

Це найнебезпечніший поєдинок у моїй кар’єрі. Це не інфлюенсер, не боєць ММА чи боксер на пенсії. Він б’ється з п’яти років, а в мене п’ять років боксерського досвіду. Два нокаутери. Один переможець. Хтось піде спати", – наводить слова Пола Ring Magazine.

Нагадаємо, поєдинок між Джейком Полом та Джервонтою Девісом відбудеться 14 листопада в Атланті (США). Поєдинок транслюватиме платформа Netflix.

Спадкоємець Тайсона Ф'юрі хоче бій за чемпіонські пояси в суперважкому дивізіоні – мова не про титули Усика