Чоловіча та жіноча команди України посіли відповідно 11-те та 14-те місця у заліках Кубка світу з біатлону сезону-2025/26, повідомляє Суспільне Спорт.
Мандзин провів завершальну гонку сезону в біатлоні – бажаний результат вислизнув на останньому колі
На етапах Кубка світу враховувалися результати біатлоністів у топ-30 особистих гонок, а також у топ-8 в естафетах. Окремими сумами заохочувалися лідери заліків, а також топ-10 загального заліку змагань та топ-10 Кубка націй.
Дмитро Підручний показав у збірній України найкращий особистий результат – посів 7-ме місце у гонці переслідуванні на етапі в Обергофі. Один фініш у топ-10 має Віталій Мандзин – він був десятим у масстарті в Антгольці. Найкращий результат серед українок у Олександри Меркушиної – 14-та позиція в останньому спринті сезону в Голменколлені.
Загалом за виступи у сезоні-2025/26 збірна України з біатлону заробила 53 950 євро призових. Це в понад чотири рази менше, ніж було минулого сезону, коли призовий фонд "синьо-жовтих" склав 235 400 євро.
Лідером серед чоловіків став Мандзин (21 800 євро), який випередив Підручного (19 700 євро). Серед українок перше місце посіла Олександра Меркушина.
Розмір призових членів збірної України з біатлону у Кубку світу-2025/26
Чоловіки
Віталій Мандзин – 21 800* євро
Дмитро Підручний – 19 700 євро
Богдан Борковський – 2800 євро
Богдан Цимбал – 2300 євро
Жінки
Олександра Меркушина – 2750 євро
Христина Дмитренко – 2350 євро
Олена Городна – 2250 євро
* – суми наведені до оподаткування.