УКР РУС

Відомі ще дві учасниці чвертьфіналу Ролан Гаррос-2025 – одна росіянка поїхала додому

Коко Гофф і Мірра Андрєєва подолали бар'єр 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Франції.

Ролан Гаррос-2025, ґрунт, жінки, 1/8 фіналу

Єкатерина Алєксандрова (WTA №20) – Коко Гофф (США, WTA №2) – 0:6, 5:7

Мірра Андрєєва (WTA №6) – Дар'я Касаткіна (Австралія, WTA №17) – 6:3, 7:5

Українці стартували на юніорському Ролан Гаррос-2025 – Білозерцев і Котляр по-різному почали мейджор у Парижі

Американка Гофф, маючи другий номер посіву, впевнено прибрала зі свого турнірного шляху представницю болотяної держави Алєксандрову, яка виступає під так званим "нейтральним" статусом. Коко в першому сеті повісила росіянці бублик, а потім забрала собі й другий сет. Зустріч тривала 1 годину 23 хвилини.

У чвертьфіналі Гофф зіграє проти переможниці зустрічі Медісон Кіз – Гейлі Баптист.

Касаткіна з Австралії, яка раніше представляла країну-терористку, не змогла зробити те, що вдалося Коко Гофф. Дар’я зустрічалася зі ще однією "нейтралкою" Міррою Андрєєвою і програла їй у двох партіях.

В 1/4 фіналу Андрєєва зустрінеться з Луа Буассон, яка, нагадаємо, в 1/32 фіналу Ролан Гаррос обіграла українку Ангеліну Калініну.

Australian Open може отримати нові терміни проведення – у світовому тенісі йде грандіозна зміна