Усик відмовився від всіх чемпіонських поясів
Український боксер Олександр Усик оголосив, що відмовляється від своїх титулів у хевівейті.
Олександр Усик / фото: Mark Robinson/Matchroom Boxing
Відомий український боксер Олександра Усик повідомив, що відмовляється від чемпіонських титулів у хевівейті.
"Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance.
Всім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: "Далі більше! Слава Богу за все! Слава Україні!" – сказав Усик у своєму Instagram.
Раніше повідомлялося, що WBC зобов'язала Олександра Усика провести бій проти Агіта Кабаєла. Представники бійців мали домовитися про бій до 30 червня. Усик володів чемпіонськими титулами WBC, WBA та IBF.