Укр Рус

Усик отримав офіційне підтвердження наступного суперника – названо ймовірний термін проведення бою

Маурісіо Сулейман розповів про майбутнє Олександра Усика.

Олександр Усик / Фото з instagram.com/usykaa

Маурісіо Сулейман, президент Світової боксерської ради, підтвердив, що Олександр Усик, чинний володар чемпіонського пояса організації у надважкому дивізіоні, має провести свій наступний поєдинок проти Агіта Кабаєла – тимчасового чемпіона WBC у хевівейті.

"Агіт є тимчасовим чемпіоном WBC та обов’язковим претендентом на титул Олександра Усика. Він заслужив свій шанс. Кабаєл брав участь у тій феєрії у важкій вазі три роки тому в Саудівській Аравії та переміг усіх, включаючи Френка Санчеса, який сам щойно здобув неймовірну перемогу. Бій між Агітом та Олександром має відбутися цього року. Ми його замовимо, а потім побачимо", – цитує Маурісіо Сулеймана офіційний сайт WBC.

Сулейман також заявив, що поєдинок Усик – Кабаєл має відбутися цього року.

Олександр Усик, нагадаємо, 23 травня бив нокаутом в 11-му раунді нідерландського кікбоксера Ріко Верховена, який потім заявив, що подав протест на рішення судді щодо дострокового завершення бою.

Реклама
Реклама