УКР РУС

Українки дізналися своє представництво на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу – кількість може збільшитися

Чотири українські тенісистки гарантовано будуть виступати на першому мейджорі нового сезону – Aus Open.

Українські тенісистки Еліна Світоліна (WTA №14), Марта Костюк (WTA №26), Даяна Ястремська (WTA №27) та Олександра Олійникова (WTA №96) потрапили до заявочного списку учасниць основної сітки Відкритого чемпіонату Австралії 2026 року, повідомляє прес-служба турніру.

Удари Світоліної, Костюк та Ястремської претендують на звання найкращих у 2025 році – голосування від WTA (ВІДЕО)

Для Олійникової це буде дебютний виступ в основній сітці мейджора та перший візит до Австралії.

Компанію чотирьом українкам може скласти Ангеліна Калініна (WTA №156), яка має захищений рейтинг для заявки на Aus Open. Але чи скористається вона ним, поки що невідомо. Нагадаємо, що за захищеним рейтингом тенісистки мають право заявитися на два турніри серії Grand Slam.

Три тенісистки вже скористалися своїм захищеним рейтингом. Це екс-перша ракетка світу Кароліна Плішкова (WTA №40 WTA), Ван Яфань (WTA №71) та Мананчая Савангкаєв (WTA №100).

Зустрічі основної сітки Відкритого чемпіонату Австралії 2026 року пройдуть у Мельбурні з 18 січня по 1 лютого. Старт кваліфікації запланований на 12 січня.

Світоліна назвала свою найкращу суперницю та найкращого тенісиста всіх часів: "Вона – велика чемпіонка"