Командний чемпіонат Європи-2025, стрибки з жердиною, жінки
1. Амаліє Швабікова (Чехія) – 4,65 м
2. Марина Килипко (Україна) – 4,65 м
3. Анжеліка Мосер (Швейцарія) – 4,55 м
"Ми знов тут, але вже з іншою метою": Магучіх через 7 років прибула в місто, куди хотіла повернутися
Українська легкоатлетка Марина Килипко приємно шокувала у, так званий, нульовий день командного чемпіонату Європи 2025 року, який розпочався у Мадриді (Іспанія).
Українка впевнено розпочала виступи у секторі для стрибків з жердиною з висоти 4,30 м, а потім підкорила планку на 4,45 м. З висотою 4,55 м Килипко впоралася з третьої спроби.
На висоті 4,65 м у секторі залишилися три атлетки, які розіграли між собою призові місця. Амаліє Швабікова з Чехії та Килипко підкорили планку з другої спроби, а швейцарка Анжеліка Мосер завершила участь в змаганнях.
Згідно з правилами командного Євро, для підкорення наступної висоти 4,70 м Килипко мала лише одну спробу. Вона виявилася невдалою та українка посіла друге місце, але показала свій найвищий стрибок за останні чотири роки. Востаннє українка так високо стрибала аж влітку 2021 року, коли встановила рекорд України (4,70 м).
Американець виграв забіг у Чехії, борючись із суперниками, бар'єрами та своїм членом – ВІДЕО 18+