УКР РУС

Світоліна вийшла у чвертьфінал престижного турніру у Штутгарті, знищивши німкеню українського походженняlight

Еліна Світоліна провела зустріч 1/8 фіналу на турнірі серії WTA 500 у Штутгарті (Німеччина). Результат та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

WTA 500, Штутгарт (Німеччина), ґрунт, 1/8 фіналу

Еліна Світоліна (Україна, WTA № 7) – Єва Лис (Німеччина, WTA № 78) – 2:0 (6:1, 6:0)

Костюк поборола американку на турнірі в Руані – влаштувала розгром у вирішальній партії

Перша ракетка України Еліна Світоліна у другому колі турніру у Штутгарті зустрічалася з німкенею українського походження Євою Лис. Еліна, яка є четвертою сіяною, впевнено виграла перший сет, програвши лише один гейм. Українка продовжила громити суперницю у другій партії, Світоліна не віддала суперниці жодного гейму та вийшла у чвертьфінал.

Матч тривав всього 55 хвилин. Це була перша очна зустріч тенісисток. У наступному турі Світоліна зіграє проти переможниці матчу між Єкатериною Александровою (WTA № 13) та Ліндою Носковою (WTA № 14).

Світоліна назвала свою ціль після повернення до топ-10 світового рейтингу