Світоліна могла втратити місце в топ-10 світового рейтингу – допомогла Костюк
Перша ракетка України Еліна Світоліна розпочне наступний турнір в престижному статусі.
Еліна Світоліна та Марта Костюк / ФТУ
Українська тенісистка Еліна Світоліна (WTA № 7) поступилася угорці Анні Бондар вже у другому колі турніру WTA 1000 в Мадриді. Внаслідок цієї невдачі Еліна опустилася на 10-те місце у live-рейтингу. Українка могла б вибути з топ-10 у разі виходу у фінал Белінди Бенчіч або титулу для Лінди Носкової, повідомляє ВТУ.
Втім, Бенчіч не змогла подолати четверте коло, поступившись Хейлі Баптіст, а Лінда Носкова у чвертьфіналі зазнала поразки від українки Марти Костюк. Таким чином, Еліна Світоліна виступатиме на турнірі в Римі у статусі 10-ї ракетки світу. Змагання в столиці Італії розпочнуться 5 травня, Еліна матиме 7-й номер посіву.
Варто відзначити, що Еліна Світоліна проводить свій 600-й тиждень у топ-50 світового рейтингу, куди вона вперше потрапила наприкінці липня 2013 року. Світоліна перебувала нижче позиції лише із серпня 2022 року до липня 2023 року, коли була в декретній відпустці.
До слова, Марта Костюк дійшла до півфіналу турніру в Мадриді, де зіграє проти екс-росіянки Анастасії Потапової.