Світоліна відклала початок трав'яного сезону – вона знялася з представницького турніру наступного тижня
Еліна Світоліна не виступить на турнірі WTA 500 у Берліні.
Еліна Світоліна / Getty Images
Перший номер українського жіночого тенісу виступами у столиці Німеччини мала відкрити для себе трав’яний сезон. Але ще до жеребкування турнірної сітки Світоліна вирішила знятися з турніру, повідомляє Великий теніс України.
До старту Вімблдону Еліна Світоліна планує зіграти на турнірі WTA 500 у Бад-Гомбурзі (Німеччина). Він відбудеться з 23 по 29 червня.
До речі, до основної сітки турніру у Берліні потрапила українка Марта Костюк, на яку чекав виступ у кваліфікації.