– Як тобі тренувальний процес на зборах в Румунії?
– Це був важкий мікроцикл, але завдяки атмосфері в команді, жартам і підтримці партнерів збори проходять добре. Чудова локація, навколо – неймовірні краєвиди, і це дуже піднімає настрій та допомагає зберігати позитив.
Україна зганьбилася у матчі з Данією на чемпіонаті світу з хокею та ризикує втратити другу сходинку
– Скучив за іншими гравцями збірної? З ким спілкуєшся найбільше?
– Я дуже радий бачити кожного – зі всіма гарне спілкування, проводити час разом – одне задоволення. Найбільше спілкуюся з Женею Фадєєвим та Олексієм Дахновським, і з нетерпінням чекаю на Даніїла Трахта.
– Кого зі суперників по дивізіону 1А вважаєш найскладнішим?
– Усі команди сильні, але усі нам по зубах. Вважаю, що з нашим тренерським штабом і складом ми здатні досягти результату, який задовольнить нас усіх.
– Чого очікуєш і чого бажаєш від майбутнього чемпіонату світу?
– Не люблю такі запитання – ми всі викладатимемось на максимум, і лише від нас залежить результат, – сказав Садовіков у коментарі ФХУ.
Нагадаємо, 27 квітня збірна України зіграє у першому турі проти Великої Британії. Також у нашому дивізіоні команди Італії, Польщі, Японії та Румунії. Дві найкращі збірні отримають путівки в елітний дивізіон на наступний рік. Найгірша вилетить у дивізіон 1В.