УКР РУС

Легендарний екс-чемпіон виступив із різкою заявою про реванш Усик – Дюбуа: "Вдень і вночі поставлю тільки на нього"

11 травня 2025 Читати іншою мовою

Британський колишній боксер Насім Хамед не сумнівається, що Даніель Дюбуа завдасть шкоди Олександру Усику.

"На кого поставлю? На Дюбуа, дитинко! Вдень і вночі, тільки на нього! Як на мене, тільки він зумів завдати шкоди Усику, уклав його на канвас і змусив думати в рингу.

"Я починаю вболівати за Дюбуа": чемпіон світу з боксу розізлився на Усика

Скільки Усик пролежав на канвасі? Думаю, десь 3-4 хвилини. Хіба хоч хтось може впевнено заявити, що в реванші Дюбуа не пройдеться катком по Усику, не знищить його і не поверне пояси в нашу країну, де їм і місце?" – заявив в ефірі The Stomping Ground 51-річний Хамед, який був чемпіоном світу в напівлегкій вазі за версіями WBO, IBF, WBC і IBO.

Другий бій Усика і Дюбуа відбудеться в Лондоні 19 липня. У серпні 2023 року Олександр виграв у Даніеля достроково в 9-му раунді технічним нокаутом.

Усик дізнався свою оновлену позицію в рейтингу The Ring незалежно від вагової категорії