Укр Рус

Костюк розтрощила екс-росіянку на Мастерсі в Мадриді та вийшла у третє коло

Марта Костюк провела зустріч 1/32 фіналу на турнірі серії WTA 1000 в іспанській столиці. Результат та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

Марта Костюк / Getty Images

WTA 1000, Мадрид (Іспанія), ґрунт, 1/32 фіналу

Юлія Путінцева (Казахстан, WTA № 80) – Марта Костюк (Україна, WTA № 23) – 0:2 (1:6, 3:6)

Українська тенісистка Марта Костюк здобула переконливу перемогу над колишньою росіянкою Юлією Путінцевою, яка зараз виступає за Казахстан, у зустрічі другого раунду мадридського "тисячника".

Перший сет Костюк виграла з рахунком 6:1 за 32 хвилини. Марта зробила три брейки, але сама один раз не втримала свою подачу. У другій партії українка помилилася на своїх м’ячах вже двічі. Однак вона забрала у суперниці чотири з п’яти геймів, в яких та подавала – 6:3.

Загалом зустріч тривала 1 годину 14 хвилин.

Цей матч став для Марти Костюк першим на Мастерсі в Мадриді – перше коло вона пропустила, маючи 26-й номер посіву.

Костюк виграла шостий поспіль матч в рамках WTA-туру. Це її найдовша переможна серія на такому рівні. З урахуванням виступу Марти в Кубку Біллі Джин Кінг, це її вже сьома перемога поспіль.

Реклама
Реклама