Президент Міжнародної федерації лижного спорту та сноуборду (FIS) Йохан Еліаш тричі згадується у гучних документах американського сексуального злочинця Джеффрі Епштейна.
Гераскевич висунув ультиматум МОК – оголосив термін для відповіді
Еліаш був змушений відповідати на запитання журналіста видання Dagbladet, яке той йому поставив у Валь-ді-Ф'ємме після завершення командного багатоборства на Олімпіаді 2026.
"Це правда, що мої контактні дані за 1988 рік випадково там є. Але це не має жодного стосунку до Епштейна. От і все", – заявив Еліаш.
Йохан Еліаш згадується у трьох документах Епштейна. Один раз у листуванні від 2009 року, в якому людина запитує Джеффрі Епштейна, що він думає про шведа.
"Не найрозумніший, дивні жінки, але добрий і вірний", – відповів Епштейн.
Нагадаємо, що Джеффрі Епштейн у 2008 році був засуджений у Флориді за сексуальне насильство над неповнолітніми дівчатами та провів 13 місяців у в'язниці. У 2019 році його справа повернулася на федеральний рівень, коли прокурори Нью-Йорка висунули йому звинувачення в торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації. Епштейн до суду не дожив, померши під вартою в серпні 2019-го. Офіційною причиною смерті було названо самогубство.
Баюл зробила дивну заяву на тлі ситуації з Гераскевичем: "Займайтесь своєю справою"