Український голкіпер Левшин запрошений клубом Ванкувер Кенакс узяти участь у таборі новачків, який щорічно відбувається після літнього драфту.
Відмовився повертатися в Україну – хокеїст збірної знайшов собі нову команду у Європі після скандалу
Попередній сезон Олександр Левшин провів у складі команди Торонто Петріотс з Юніорської ліги Онтаріо (OJHL). Українець, зокрема, домігся показника в 93,5% відбитих кидків.
Навесні цього року Левшин став найкращим голкіпером молодіжного чемпіонату світу в дивізіоні 1В і наймолодшим голкіпером в історії національної збірної України, який зіграв на чемпіонатах світу.
Українець нещодавно отримав запрошення від Університету Кларксона. Це означає, що майбутній сезон він гарантовано проведе на рівні коледжів (NCAA).
Відбувся перший раунд драфту-2025 в НХЛ – №1 став 17-річний канадський захисник