Зозуля допоміг Альбасете вперше перемогти на виїзді в Сегунді 2019/20 – українець став героєм матчу

7 вересня 18:56 5984 Читать на русском
Депортіво – Альбасете 7 вересня 2019 – Зозуля відіграв весь матч Сегунди

Роман Зозуля з Альбасете завітав у гості до Депортіво на матч 4-го туру Сегунди 2019/20. Обидві команди плелися усередині таблиці другого іспанського дивізіону до звітної зустрічі, набравши по 3 очки.

Іспанія. Сегунда 2019/20, 4-й тур

Депортіво – Альбасете – 0:1

Гол: Сусаєта, 76 (пен.)

Вилучення: Фран Гарсія, 83 (А)

Причому свої перемоги вони здобували виключно в рідних стінах, програвши обидва виїзні поєдинки сезону. Матч, як і онлайн-трансляція Депортіво – Альбасете на "Футбол 24", стартував о 17:00 київського часу. Уже на перших секундах Зозуля двічі відмінно поборовся на другому поверсі. В одному з цих епізодів Роман скинув грудьми на партнера, якого, як здалося, збивали у штрафному. Рефері показав, що нічого не було. Перший удар у площину воріт ми побачили аж на 25-й хвилині. Акече закрутив зі штрафного, але Надаль намертво взяв м'яч. Ще крутіше 10-й номер Депора виконав стандарт на 29-й. Могутній удар метрів з 35-и знайшов поперечину.

Ребров випередив Ярмоленка, а Дієго Коста вказав шлях Зозулі: 15 трансферів зірок, про які ви могли не знати

Наприкінці першого тайму Зозуля виграв верх, скинув на Олабе, який відкотив під удар Охеді. Тому вже ніхто не заважав, але хавбек Альби пробив над поперечкою. У перші 45 хвилин Зозуля традиційно опинився в топ-5 за набіганими кілометрами (5,5), поступившись лише трьом партнерам, Український форвард віддав 1 ключовий пас, двічі відвойовував володіння на чужій половині, а 2 єдині моменти його команди відбулися за безпосередньої участі екс-дніпрянина. Загалом же Альбасете не вражає – 0 ударів у площину, 1 гольовий епізод і лише трохи більше як 60% точності пасу. Зозуля на цьому фоні як промінчик світла у царстві сірості, але цього було зовсім недостатньо.

У схожому ключі гра продовжилася і після перерви. Депортіво навіть забив, але суддя скасував взяття воріт. Мольєхо пробивав з кількох метрів – голкіпер Альбасете парирував перед собою, а вінгер галісійців не встояв перед спокусою добити з атакою на воротаря. Зозуля знову виграв повітряну дуель, снаряд після контакту з рукою суперника відскочив убік партнера, однак пробити не вдалося. Тут суддя також міг би призначити пенальті, адже Романа ще й за футболку притримали. VAR за кадром не допоміг – арбітр пішов дивитися повтори сам. Справедливість врешті тріумфувала. Сусаєта на 76-й реалізував пенальті, зароблений колишнім форвардом збірної України.

Згодом Зозуля у жорсткій боротьбі з галісійцем ледь не привіз пенальті уже на свої ворота. Публіка вимагала, але як показали повтори, суддя вчинив правильно – гравець Депора дуже вже хотів випросити 11-метровий. На 83-й Альбасете залишився в меншості. Фран Гарсія отримав другу жовту і пішов з поля достроково. Гості втиснулись у свій штрафний майданчик, і ось уже Крістіан Сантос, який вийшов на заміну, залишився на самоті на вбивчій дистанції від воріт, проте його удар пройшовся над воротами. Суддя додав 7 хвилин, тож через VAR та інші зупинки Альбасете довелося пережити пекельний компенсований час.

Акече пройшов правим флангом і виконав ідеальний простріл, та Да Сілва влучив у поперечину. Зозуля на 90+3 заблокував удар рукою на межі штрафного. Акече, як виявилося, зручніше пробивати здалеку – постріл знайшов стінку. Відзначимо, що потужний удар прийняв на себе саме... колишній форвард Динамо, Дніпра і Бетіса. Ось так команда, яка один раз влучила у ворота (та й то з пенальті), здобула свою дебютну перемогу на виїзді в Сегунді 2019/20 і відразу ж піднялася на 7-е місце.