Зотько дебютував за молодіжку "Валенсії"

24 жовтня 2016 1039 Читать на русском
Іван Зотько (в центрі)

Український захисник Іван Зотько провів свій перший офіційний матч за команду "Валенсія Месталья" (молодіжна команда "Валенсії").

20-річний футболіст вийшов в основному складі на поєдинок 10-го туру Сегунди Б проти "Корнельї". Керманич команди випробовув нову тактичну схему з трьома оборонцями, одним з яких був Зотько, що справило на команду позитивний ефект. На перерву команди пішли за переваги валенсійців (1:0).

Після першого тайму тренер зняв українця і перейшов до звичної схеми в 4 оборонці і одразу пошкодував про це, адже "Валенсія Месталья" пропустила у власні ворота. Однак команда Зотька все ж змогла вирвати перемогу (2:1).

Видання AS оцінило гру Зотька 1 балом (3-бальна шкала), а його партнерам в 2 бали. Ферріс, який замінив українця також отримав 1.

Marca оцінила гру Зотька і його партнерів у 1 бал (3-бальна шкала), за виключенням Хіменеса (2 бали).

Видання Sport поставило Зотьку 7 балів за гру (10-бальна шкала), в той час, як його партнери по обороні отримали по 6.

"Валенсія Месталья" посідає 4-е місце в 3-й групі Сегунди Б.

Зотько: Мені подзвонили і кажуть – ти тренуєшся з основою "Валенсії"