"Зоря" мінімально перемогла "Волинь" у Луцьку

19 березня 2017 296 Читать на русском
"Зоря" повертається з перемогою / фото з соцмереж

В 22 турі УПЛ "хрестоносці" на рідному "Авангарді" програли "Зорі" – 0:1. Єдиний гол з пенальті провів Форстер.

Певно, найцікавішою "фішкою" матчу було те, що до тренерського керма "Волині" нарешті повернувся Віталій Кварцяний.

"Хрестоносці" з перших хвилин розпочали загрожувати воротам Шевченка, однак Задерецькому та Мемешеву не вдалося влучно пробити. На 25 хвилині Бонавентуре програв дуель Кичаку, Петряк був першим на добиванні – знову чудово зіграв Артем. Наприкінці першого тайму гостей вже врятував Шевченко, витягнувши постріл Діденка зі штрафного.

На 60-х хвилинах Бонавентуре міг віддати гольовий пас на абсолютно самотнього Любеновіча, однак пробив сам – вище! "Волинь" відповіла небезпечними контратаками. На останній хвилині основного часу свіжий Кадимян поцілив в руку Роману Никитюку, і арбітр призначив пенальті. З "позначки" капітан гостей Форстер подарував "Зорі" перемогу. Отож, команда Вернидуба закінчує перший етап чемпіонату з 38 балами. У лучан налічується одинадцять.