Жиру: Челсі міг поплатитись за брак концентрації у другому таймі

19 квітня 09:08 155 Читать на русском
Олів'є Жиру / Твіттер ФК Челсі

Нападник Челсі Олів'є Жиру прокоментував перемогу лондонців над Славією (4:3) у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи.

"Ми розпочали матч дуже добре. Челсі був ефективний в атаці і надійно грав у захисті, але по перерві нам бракувало концентрації.

Жиру став першим гравцем Челсі, якому вдалось відзначитись 10 голами в одному євросезоні

Однак наша команда ніколи не здається і останні 10 хвилин ми відповідали атакою на атаку. Це був хороший матч, і тепер Челсі у півфіналі", – розповів Жиру в коментарі BT Sport.

Нагадаємо, що Челсі у надрезультативній грі переміг Славію (4:3) у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи та вийшов до півфіналу турніру, де зустрінеться з Айнтрахтом.

Ліга Європи: Айнтрахт завдяки камбеку вибив Бенфіку, Челсі переміг Славію, Валенсія пройшла Вільяреал