Збірна Бразилії U-17 стала переможцем юнацького чемпіонату світу

18 листопада 10:47 825 Читать на русском
Збірна Бразилії U-17 / Фото з соцмереж

Збірна Бразилії тріумфувала на юнацькому чемпіонаті світу-2019. Рахунок та звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат світу U-17, фінал

Мексика U-17 – Бразилія U-17 – 1:2

Голи: Гонсалес, 66 – Жорже, 83, Лазаро, 90+3

Юнацька збірна Бразилії стала переможцем чемпіонату світу 2019 року. У фінальному матчі "жовто-зелені" у вольовому стилі зуміли вирвати перемогу у мексиканців вже у доданий арбітром час.

Перша половина зустрічі пройшла за рівної гри без забитих м’ячів, однак за ударами переважали номінальні гості (хоча сам фінальний матч проходив у Бразилії). В середині другого тайму півзахисник збірної Мексики Браян Гонсалес відкрив рахунок у матчі. На 83-й хвилині бразильці здобули право на одинадцятиметровий, який впевнено реалізував Кайо Жорже і зрівняв рахунок у матчі. Все йшло до додаткового часу, однак на третій компенсованій хвилині Лазаро вдалось забити переможний гол за збірну Бразилії.

Захисник Шахтаря Додо дебютував за олімпійську збірну Бразилії

Для "селесао" ця перемога на юнацькому чемпіонаті світу стала четвертою в історії. Найбільш титулованою у цій віковій групі U-17 є команда Нігерії, яка п'ять разів перемагала на першостях планети і тричі завоювала срібні нагороди.

До слова, третє місце на юнацькому ЧС-2019 зайняла національна команда Франції. У матчі за бронзу вона здобула перемогу над збірною Нідерландів з рахунком 3:1.