Зашвидко повірили у перемогу. "Карпати" - "Таврія" - 2:3. ВІДЕО

11 березня 2012 4252 Читать на русском

Львівські "Карпати" поступилися сімферопольській "Таврії".

Коли команда по ходу матчу перемагає з рахунком 2:0, а у кінцевому результаті поступається 2:3, то важко щось коментувати. Львівські "Карпати" чудово провели першу 45-ти хвилинку, організовуючи атаки на "Арені Львів" на будь-який смак. "Таврія" ж просто чекала, і спостерігала, як їх повільно вбивають.

Проте все змінилося у другому таймі, коли кримчани зуміли зібратися силами, і довести, що вони справжня команда з характером. Переломним моментом у матчі стало призначення пенальті, яке реалізував Назаренко. Гості відчули, що можуть обіграти львів'ян і почали атакувати. Багато моментів біля воріт Тлумака не виникало, проте ті, які були, "Таврія" використовувала сповна. Після того, як підопічні Семена Альтмана забили третій гол, руки і "карпатівців", фанатів та Володимира Шарана просто опустилися. Як так? Мати таку перевагу, і втратити все за одну мить.

"Зелено-білі" продовжують перебувати внизу турнірної таблиці, а "Таврія", яка ще раз довела, що у футбол треба грати 90 хвилин, піднімається на 5 сходинку.

Склади команд:

"Карпати": 22. Тлумак, 4. Мілошевіч, 8. Ощипко, 18. Кополовець, 25. Ткачук, 27. Ерік, 28. Касьян, 41. Гірський, 47. Болохан, 77. Лукас, 99. Даушвілі

Запасні: 29. Ільющенков, 7. Ксьонз, 9. Кінк, 10. Гладкий, 15. Петрівський, 43. Озарків, 55. Подоляк

"Таврія": 1. Дамір, 3. Аделей, 4. Любічіч, 10. Аді, 11. Кубік, 16. Марко Не, 17. Шиндер, 18. Назаренко, 20. Буссаїді, 25. Калініченко, 55. Єзерський

Запасні: 31. Сітало, 9. Причиненко, 24. Платон, 27. Гомес, 28. Фещук, 44. Путраш, 99. Афолабі

"Карпати" - "Таврія" - 2:3

Онлайн трансляція "Карпати" - "Таврія"

Голи: 1:0 - Лукас (37), 2:0 - Касьян (48) 2:1 - Назаренко (62), 2:2 - Гірський (72, автогол), 2:3 - Шиндер (77)