Загребське "Динамо" врятувало матч проти "Зальцбурга" і вийшло в груповий раунд Ліги чемпіонів

25 серпня 2016 328 Читать на русском
Хорвати святкують гол / Getty Images

Хорватський клуб зумів відігратися на останніх хвилинах гри та пробився в основну сітку Ліги чемпіонів.

Перший поєдинок на "Максімірі" минулого тижня закінчився з рахунком 1:1. Такий результат перед матчем-відповіддю робив фаворитом австрійців.

На 22 хвилині справи "Динамо" погіршилися ще більше, бо господарі вийшли вперед. Забив форвард Лазаро, який відзначився і в першому матчі. Гра йшла до закінчення і вболівальники "Зальцбурга" вже почали святкувати, однак за 3 хвилини до фінального свистка Фернандес зрівняв рахунок і перевів матч у овертайм.

На додаткові 30 хвилин більше сил залишилося в хорватських футболістів, які вирвали перемогу завдяки голу Ель-Судані.Таким чином, "Динамо" другий рік поспіль гратиме в груповому раунді Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Плей-офф. Матч-відповідь.

"Зальцбург" – "Динамо" З – 1:2

Голи: Лазаро, 22 – Фернандес, 87, Ель-Судані, 95

Ліга чемпіонів. "Ростов" декласував "Аякс", "Борусія" громить "Янг Бойз", "Копенгаген" йде далі