"Ювентус" у неймовірному матчі здолав "Наполі" завдяки голу Ігуаїна

29 жовтня 2016 654 Читать на русском
Ігуаїн боровся проти колишніх партнерів / repubblica.it

В 11 турі Серії А неаполітанці показали класну гру, але поступилися туринцям (2:1).

Минулого вікенду "Ювентус" програв принциповий поєдинок "Мілану", але вже посеред тижня дещо реабілітувався впевненою перемогою над "Сампдорією". Сьогодні "старій синьйорі" важливо було досягнути позитивного результату в матчі з гідним суперником, адже невдачі з міланськими грандами залишили певний неприємний осад для вболівальників.

Відразу стало зрозуміло, що "Наполі" не збирається віддавати опонентам ініціативу. Неаполітанці нав'язували боротьбу в центрі поля, навіть не підпускаючи "б'янконері" до своїх володінь. "Ювентус" змушений був рахуватися з такими настроями команди Мауріціо Саррі, тому значну частину першого тайму господарі провели в позиційній обороні.

По перерві темп гри підвищився, а команди не втомлювалися постійно бігти в атаку. Відкрити рахунок вдалося господарям – Бонуччі після кутового скористався подарунком Гулама і впевнено розстріляв Рейну. Цей гол став подразником для "Наполі", команда з Неаполя влаштувала 3-хвилинну навалу на ворота Буффона, яка принесла результат. Інсіньє вчасно віддав шикарний пас на Кальєхона в штрафний майданчик, а іспанцю залишалося лише переграти Буффона, з чим він легко впорався.

Забивши по голу, команди не збиралися збавляти оберти, тому напруження в матчі тільки росло. В той же час, бажання футболістів було спрямоване в потрібне русло, а вболівальники могли спостерігати продовження шикарної гри. На 70 хвилині своє слово сказав Ігуаїн. Гонсало, скориставшись відскоком, точним ударом знову вивів партнерів вперед. Колишній форвард "Наполі" демонстративно не святкував це взяття воріт, але отримав пристойну порцію овацій з трибун.

Останню частину ігрового часу "Наполі" провів у атаках, але захист "Ювентуса" діяв дуже грамотно. Чемпіони втримали переможний рахунок і збільшили відрив від сьогоднішнього суперника до 7 очок. Неаполітанці провели хороший поєдинок, але цього не вситачило, аби здолати туринців.