Ювентус Стедіум
Ювентус Стедіум
Рік заснування 08/09/2011
Країна Італія
Місто Турин
Адреса Str. Com. di Altessano 131, 10151 Turin, Piedmont
Сайт Ювентус Стедіум
Архітектор Віліс Стачіні
Покриття Трав’яне
Місткість 41000
Телефон 39 335 751 7761

Juventus Stadium - тимчасова назва для футбольного стадіону, побудованого в Турині, П'ємонт, який є домашнім стадіоном для “Ювентуса”. Офіційна назва ще не визначена, але права на нього належать компанії SPORTFIVE, яка викупила їх у 2008 році. Арена відкрилася 8 вересня 2011 і вміщає 41 000 глядачів. Стадіон побудований на місці колишнього домашнього стадіону ”Ювентуса” і “Торіно”, “Делле Альпі”.

Після закінчення демонтажу “Делле Альпі”, ділянка була передана будівельній компанії ATI, яка з червня 2009 року розпочала роботу по зведенню нового стадіону “Ювентуса”. За планами проект повинен бути завершений до літа 2011 року.

Стадіон вміщає в себе 41 000 глядачів. При проектуванні були враховані всі сучасні заходи безпеки. Доступ на трибуни здійснюється через чотири входи, розташованих по кутах арени. Саме тут перевіряються квитки на матч, тому умови безпеки на підходах до арени дуже високі. Також побудовані необхідні під'їзди для нормального функціонування засобів швидкого реагування, таких як швидка медична допомога. На кожному секторі знаходиться 16 різних шляхів до сидінь. У разі екстрених ситуації, повний стадіон зможе звільнитися за 4 хвилини.

Проект стадіону включав в себе також перебудову всієї підземної частини Делле Альпі. При проектуванні, насамперед враховувалися інтереси футболістів і персоналу: під'їзд до стадіону, роздягальні, зони відпочинку, тунелі виходу на поле, все зроблено на найвищому рівні і з максимальними зручностями для учасників змагань.

Дизайн стадіону виконаний в строгому стилі, яким завжди відрізнявся сам клуб. Арена покрита спеціальною прозорою конструкцією, яку відчували в аеродинамічній трубі, її головною функцією є поліпшення виду поля з трибун протягом дня, вночі ж вона буде гарантувати присутність достатньої кількості світла для відновлення газону.
 

Новини - Ювентус Стедіум

23
год
:
19
хв
Сьйон
20:00
Динамо
Вгадай результат матчу

Ми використовуємо Куки!

Гаразд