Інтер в більшості здолав Удінезе та став лідером чемпіонату: 3-й тур Серії А, матчі суботи

14 вересня 23:45 799 Читать на русском
Інтер – Удінезе – 1:0

У 3-му турі Серії А Інтер вдома мінімально переміг Удінезе, Ювентус розписав нульову нічию з Фіорентиною, а Наполі впевнено здолав Сампдорію. Рахунок та звіт про матчі читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Італії 2019/2020, 3-й тур

Фіорентина – Ювентус – 0:0

Наполі – Сампдорія – 2:0

Голи: Мертенс, 13, 69

Гол: Сенсі, 44

У 3-у турі Серії А Фіорентина приймала Ювентус. Господарі, незважаючи на перевагу над суперником у контролі м'яча, виглядали гостріше у першому таймі, і мали кілька нагод відкрити рахунок. Спочатку К'єза змарнував стовідстотковий момент, отримавши передачу у штрафному майданчику, але влучив прямо у голкіпера. А наприкінці тайму Енріке Далберт звільнився від опіки та замкнув прострільну передачу ударом головою в лівий кут воріт, але Щенсни впорався. У другому таймі "фіалки" мали більше шансів відкрити рахунок, однак господарям не вистачало впевненості у завершальній стадії. Зрештою, до кінця поєдинку команди так і не зуміли визначити переможця. У підсумку – суха нічия 0:0.

Динамо – Шахтар чи Мілан – Ювентус: Шевченко обрав пріоритетний матч для перегляду

Наполі отримав шанс скоротити відставання від чемпіонів до мінімуму, але для цього потрібно було переграти Сампдорію. Підопічні Карло Анчелотті побігли в атаку й відкрили рахунок вже на 13-й хвилині зустрічі після прострілу Ді Лоренцо, який ударом у дотик замкнув Мертенс – 1:0. Генуезці могли відігратися на 44-й після класного пострілу Квальярели, однак м'яч пролетів поруч із дальньою стійкою. По перерві гра стала більш нервовою, але клас неаполітанців дався взнаки. На 69-й хвилині Льоренте підхопив відскок після удару з-за меж штрафного й викотив передачу з лівого краю назад на Мертенса, а той пробив з рикошетом у практично порожні ворота – 2:0. На цьому рахунку матч і завершився.

Інтер у суботньому матчі мав змогу продовжити свою переможну серію та очолити турнірну таблицю Серії А. У першому таймі в цьому міланцям допомогли самі гості: на 35-й хвилині Де Пауль штовхнув Кандреву після словесної перепалки, за що отримав пряму червону картку. Гравці Інтера не довго зволікали, й вже під кінець тайму реалізували власну чисельну перевагу – Дієго Годін зробив закидання у штрафний, а Сенсі головою у падінні переправив круглого у ворота. 1:0. У другому таймі рахунок більше не змінювався. Інтер після цього матчу очолив Серію А, а Удінезе ризикує опуститись нижче 15-го місця.