Юрій Запісоцький про IT-революцію від ФФУ: унікальна база даних про Коноплянку чи Шевченка, компенсації тренерам та інші прогресивні нововведення

28 січня 2018 613 Читать на русском
Юрій Запісоцький про IT-революцію від ФФУ: унікальна база даних про Коноплянку чи Шевченка, компенсації тренерам та інші прогресивні нововведення
Юрій Запісоцький (зілва) поруч з Андрієм Павелком / фото Фейсбук

Генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький розповів про запуск оновленого сайту федерації та подальші її плани з розвитку українського футболу за допомогою IT-технологій.

Подарунок українським вболівальникам

На початку року ми підготували українським шанувальникам футболу подарунок – за адресою ffu.ua працює оновлений сайт Федерації футболу України. Планується, що офіційний сайт не лише розповідатиме про діяльність ФФУ, а й стане основним джерелом інформації про весь український футбол, про наших футболістів, які виступають за кордоном, та змагання, в яких беруть участь українські команди.

"Сукупна вартість проекту близько 3,5 – 4 мільйонів євро". У ФФУ розповіли про амбіційні плани розвитку футболу в Україні до 2020 року

ФФУ, Запісоцький, Павелко, IT-технології

Розширений доступ до унікальної бази даних Федерації футболу

Крім того, ми здійснили модернізацію бази даних ФФУ, яка, серед іншого, дозволяє фахівцям проводити заявку гравців, контролювати трансферну діяльність, тобто допомагає футбольним спеціалістам у їхній роботі. Тут зберігається унікальна інформація про весь український футбол. І нам видалося неправильним, що вона раніше була доступна лише дуже обмеженому колу людей. Звичайно, частина службової інформації і надалі буде використовуватися лише фахівцями. Але ми зробили так, щоб уболівальники також могли отримати доступ до цієї бази.

Євген Коноплянка, в юності, Кіровоград, база даних ФФУ

Для цього створений сайт footpass.ffu.ua. Упевнений, там знайдуть чимало корисної інформації не лише уболівальники, а й футбольні фахівці. Скільки голів забив Євген Коноплянка в першому матчі в ДЮФЛУ? Кого замінив Андрій Шевченко у своєму першому поєдинку в "Динамо-2"? Відповіді на ці та безліч інших питань з історії та стосовно поточних футбольних турнірів тепер можна знайти в інформаційно-статистичній базі даних ФФУ.

Введення паспортів футболістів і електронний протокол

ФФУ підтримує всі інновації, спрямовані на розвиток футболу. Уболівальники вже знають, що ми працюємо над запровадженням технології відеоповторів, оновлено сайт федерації та відкрита для загального користування інформаційно-статистична футбольна база.

У найближчих планах – введення паспортів футболістів нового зразка, що стане передумовою до застосування технології електронних протоколів. Ситуації, коли треба тиждень чекати на паперовий оригінал протоколу, щоб отримати статистичні дані, вже найближчим часом для українського футболу мають стати історією.

Причому це стосується не лише змагань серед професіональних команд. Електронний протокол планується використовувати на всіх рівнях – у поєдинках і дорослих, і дитячих команд. Без перебільшення скажу, що український футбол зараз перебуває на порозі невеличкої IT-революції.

ФФУ, Запісоцький, Інфантіно, IT-технології

Програма компенсацій тренерам за виховання профі

Крім того, упорядкування та нові підходи до ведення бази даних ФФУ дозволять запровадити програму компенсацій тренерам за виховання гравців у дитячому віці. Зараз створена робоча група, яка відпрацьовує механізм компенсації дитячим футбольним школам. Це дозволить нам додатково стимулювати школи та тренерів, які готують гравців, що підписують із клубами професіональні контракти.

Інтернет-магазин федерації футболу

Чимало дорікань менеджменту ФФУ за відсутність інтернет-магазину федерації? Ми чудово розуміємо важливість та нагальність вирішення цього питання! Поки що не буду розкривати всі деталі, але скажу, що ми працюємо над цією проблемою. І плануємо вже весною відкрити інтернет-магазин для прихильників українського футболу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
2
дн
:
12
год
:
10
хв
Агробізнес
14:00
Чорноморець
Вгадай результат матчу
Залиште відгук