Євро-2020, кваліфікація: Німеччина в меншості дотиснула аутсайдера, Польща вийшла з групи, провал Вербіча

13 жовтня 23:39 10677 Читать на русском
Євро-2020: результати матчів кваліфікації 13 жовтня 2019

Розпочався 8-й тур відбору на чемпіонат Європи-2020. Зокрема, пройшли поєдинки у групах С, Е, G та I.

Вилучення: Поповіч, 89

У групі I Бельгія, яка вже вийшла у фінальну частину Євро-2020, легко обіграла Казахстан. Рахунок в першому таймі відкрив Батшуаї, замкнувши простріл Прата. В другій половині гри рахунок після пасу Едена Азара подвоїв Меньє – цей гол став останнім у матчі.

Бельгія набрала максимальні 24 очки та продовжує впевнено лідирувати. Казахстан із 7-ма пунктами залишився на 4-й сходинці.

В інших матчах цієї групи Росія на виїзді розгромила Кіпр (4:0) та слідом за бельгійцями офіційно оформила вихід на чемпіонат Європи, а Шотландія познущалася над бідолашним Сан-Маріно, відвантаживши футбольному карлику 6 "сухих" голів. Хет-трик ще в першому таймі оформив Джон Макгінн.

В групі E Угорщина без Тамаша Кадара перемогла Азербайджан завдяки голу Корхута в дебюті гри. Захисник Динамо після провалу в матчі з Хорватією не потрапив навіть до заявки. На 90+2 хвилині арбітр скасував чистий гол гостей через начебто гру рукою, відібравши в Азербайджану одне очко. Угорці набрали 12 очок та вийшли на друге місце, але Словаччина має гру в запасі.

В групі C Нідерланди на виїзді перемогли Білорусь. Ще в першому таймі дубль оформив Вейналдум, на що господарі по перерві відповіли лише одним влучним ударом – відзначився Драгун. "Помаранчеві" набрали 15 очок.

Німеччина не без проблем здолала Естонію та наблизилася до виходу на Євро. Підопічні Льова невдало розпочали матч в Естонії, залишившись у меншості вже на 14-й хвилині – Джан отримав червону за фол останньої надії. Втім, у другому таймі дубль Гюндогана та гол Вернера з асистом того ж Ілкая принесли німцям перемогу та ті ж 15 очок в активі. У Північної Ірландії 12 балів.

В групі G Словенія з Беньяміном Вербічем мінімально програла Австрії. Динамівець відіграв 68 хвилин та отримав від Sofa Score скромні 6,4 – найнижчий бал в команді та другий найгірший в матчі.

Польща у Варшаві дотиснула Північну Македонію – голи Франковскі та Міліка під завісу гри принесли "Кадрі" путівку на чемпіонат Європи. Томаш Кендзьора весь поєдинок провів у запасі.

"Ярмоленко переважає Циганкова, навіть Коноплянка у запасі": чому гравці Динамо програють конкуренцію у збірній України