РБ Лейпциг втратив очки з Байєром, Вольфсбург розписав бойову нічию з Уніоном: 24-й тур Бундесліги, неділя

1 березня 18:25 358 Читать на русском
РБ Лейпциг – Байєр – 1:1

В рамках 24-го туру чемпіонату Німеччини суперник Шахтаря по Лізі Європи – Вольфсбург – зміг уникнути поразки від берлінського Уніона. РБ Лейпциг, в свою чергу, зіграв внічию з Байєром.

Чемпіонат Німеччини 2019/20, 24-й тур

Уніон Берлін – Вольфсбург – 2:2

Голи: Андерсон, 41, Фрідріх, 56 – Герхардт, 60, Вегхорст, 81

Голи: Шик, 32 – Бейлі, 30

Недільну програму туру відкривав поєдинок у Берліні між Уніоном та Вольфсбургом. Суперник Шахтаря по 1/8 фіналу Ліги Європи домінував у першому таймі, а найкраща можливість відкрити рахунок на 23-й хвилині випала Вегхорсту – Ваут замкнув подачу з кутового ударом головою з шести метрів, а потім зіграв на добиванні після сейву Гікєвіча. Голкіпер впорався і з добиванням, а Уніон на 41-й хвилині забив гол першим же пострілом по воротах – це Андерсон замкнув навіс Тріммеля зі штрафного. Після цього місцеві фанати почали ображати федерацію та Дітмара Хоппа, тож гру призупинили на 15 хвилин.

Пішохідний футбол без ударів – Баварія та Хоффенхайм оригінально покарали фанатів, які ледь не зірвали матч

"Ми зараз в такій формі, що це буде легко". Фани Вольфсбурга оптимістичні перед битвою в ЛЄ, але фаворит – Шахтар

На старті другого тайму команди розмінялися голами зі стандартів: Фрідріх на 56-й хвилині замкнув подачу Тріммеля зі штрафного, вигравши "другий поверх" у Вегхорста, а Герхардт на 60-й пробив головою після навісу Арнольда з кутового – 2:1. Після цього особливих моментів не виникало, аж поки на поле не вийшов Жоао Віктор. З'явившись на 78-й хвилині, вже на 81-й він виконав точний крос з правого флангу на Вегхорста – 2:2. Саме цей гол встановив остаточний рахунок зустрічі.

Оскільки матч у Бремені між Вердером та Айнтрахтом перенесли, недільню програму туру закривав поєдинок у Лейпцигу між РБ та Байєром. Перший тайм пройшов на високих швидкостях з моментами та голами: так, "фармацевти" відкрили рахунок на 30-й хвилині після прострілу Хаверца на Бейлі, а "бики" зрівняли вже на 32-й внаслідок подачі з лівого флангу на голову Шика – 1:1. Під самий свисток на перерву команди могли забити ще по одному м'ячу, однак Аларіо запоров вихід сам на сам, а Вернер з гострого кута влучив у стійку.

Клопп оригінально відреагував на слова Вернера про Ліверпуль

Другий тайм зустрічі вийшов не настільки цікавим, як перший. З цікавих моментів можна згадати хіба що постріл Нкунку на 46-й хвилині (Градецкі парирував), перспективний вихід Хаверца сам на сам з Гулачі на 75-й (Кай не встиг обробити м'яч) та дальній удар Забітцера на 83-й (над поперечиною). На 89-й у леверкузенців були претензії до арбітра, коли після подачі з кутового Аларіо пробив у руку Мукієле, але пенальті не призначили – арбітри вирішили, що кінцівка була достатньо притиснута до тіла, а удар було завдано із занадто близької дистанції. Зрештою, фінальний свисток зафіксував результативну нічию.