Вест Хем – Челсі: Ярмоленко з найгіршою оцінкою і промахом матчу, перша невдача Саррі

23 вересня 18:03 13100 Читать на русском
Вест Хем – Челсі: рахунок і огляд матчу АПЛ, в якому Ярмоленко вийшов з перших хвилин

Вест Хем приймав Челсі у 6-му турі чемпіонату Англії. Рахунок і огляд матчу АПЛ читайте на "Футбол 24".

Матч Вест Хем – Челсі стартував о 15:30. Гру транслював канал "Футбол 2". Челсі ще не втрачав очок у попередніх 5-и матчах, переслідуючи лідера Ліверпуль. Вест Хем свої перші 3 очки набрав тиждень тому на полі Евертона.

Ярмоленко: Ми не боїмося Челсі – налаштовані на те, що зможемо їх обіграти

Перший момент створив Челсі. Вілліан ефектно п'ятою в дотик вивів Азара на удар по правому флангу Ярмоленка – Фабіанскі взяв намертво. Відзначимо, що у стартові хвилини наліво, навантажувати українця оборонною грою, Саррі відрядив не тільки Алонсо та Азара, а ще й Вілліан частенько туди зміщувався. У перші 20 хвилин екс-динамівець намагався кілька разів запустити у прорив партнерів, але діяв занадто нервово і неточно. Після прориву Андерсона зліва Ярмоленко не зміг прочитати ситуацію і підставити ногу.

Тоттенхем мінімально обіграв Брайтон: 6 тур АПЛ, матчі суботи

Загалом контргра Вест Хема не дуже клеїлась до 29-ї хвилини, коли нарешті прийшов добрий момент. Це Феліпе Андерсон тонко обвів суперника, видав пас на хід Антоніо, але той пробив значно вище. Тут же Ярмоленко вилетів у прорив після відбору і класного пасу Райса. Андрій не зміг обіграти на швидкості Луїса, однак проштовхнув м'яч на Антоніо, з чиїм потужним ударом впритул впорався Кепа.

На 37-й Алонсо ліктем дав по шиї Ярмоленку, однак суддя Майкл Дін не зврнув увагу на муки українця. Цим міг скористатись Азар, який ледь не прошив пасом двох опонентів – Вест Хем відбився в меншості. Наприкінці тайму Канте замикав м'який навіс Вілліана... головою. Чомусь саме маленький французький півзахисник опинився на позиції центрфорварда і прогнозовано не зумів влучити.

На 50-й хвилині знову Ярмоленко здійснив прохід правим флангом, своїм класичним фінтом прибрав під ліву ногу, однак удар вийшов не таким влучним, як у матчі проти Евертона, та й Кепа все контролював. Згодом українець впав у штрафному в боротьбі з Луїсом, але Дін справедливо не вказав на 11-метрову позначку. Ще одна контра Вест Хема – Антоніо програв у бігу Рюдігеру.

Команда Саррі прокинулась після 65-ї. Перший шанс Челсі по перерві був просто розкішний. Номінальні гості двічі поспіль виходили віч-на-віч голкіпером. Спочатку Азар не дуже вдало відпасував назад, а згодом Мората нокаутував Фабіанскі в голову – випадковий, але дуже самовідданий сейв поляка. В останньому епізоді Ярмоленко програв боротьбу Луїсу, і це могло привести до фатальних наслідків.

Пеллегріні вирішив випустити двох у напад. Єдиним, кого чилійський наставник не поміняв, залишився Ярмоленко. Однак до Андрія м'яч припинив потрапляти. А коли потрапив після класного навісу Снодграса, українець промахнувся у не дуже захищені ворота ударом головою з меж воротарського. Промах матчу!

У відповідь Канте знову опинився місці страйкера – надто високо пробив опорник. Мората таки забив, але той же Н'Голо перед тим опинився у відвертому офсайді. Баркла потужно приклався з-за меж штрафного – ФАБІАНСКІ потягнув. Вілліан вирвався на удар з воротарського, проте з гострого кута, і вийшов лише простріл.

Вест Хем набирає 4 очки і посідає 17-е місце (перше над зоною вильоту), а Челсі втрачає перші пункти і відпускає Ліверпуль в одноособове лідерство.

Ярмоленко отримав найгірший бал

Whoscored оцінив українця у підсумкові 6,25. Серед гравців основи обох команд – це найгірший бал. По ходу зустрічі бал Андрія доходив до 6,5. Однак промах в атаці і програш боротьби в захисті вплинули на фінальну оцінку. Ярмоленко міг вдруге за 7 днів ощасливити фанатів Вест Хема, але невлучно пробив у кут воріт, який вже не зміг би захистити Кепа.

Екс-динамівець старався, відпрацьовував у захисті, вибігав у контри, але його атакувальна ефективність виявилась практично нульовою. Вест Хем створив як мінімум не менше гольових моментів, та коли ти не забиваєш з кількох метрів, розраховувати на перемогу важко. Таким фантастичним промахам в АПЛ немає місця.

Серед позитиву в Ярмоленка відзначимо 2 ключові пас, точність 33-х передач на рівні 81%, намагання зіграти небанально. Андрій опинився у топ-5 гравців Вест Хема за кількістю дотиків до м'яча (46).

Челсі втрачає очки – Саррі не зміг зрівнятись з Гвардіолою та Анчелотті

Італійський наставник став би лише 3-м в історії АПЛ, хто виграв свої перші 6 матчів у чемпіонаті Англії. Натомість Челсі не зумів забити блискучому Фабіанскі (оцінка 7,76, герой матчу, 6 сейвів!), а Пеллегріні знайшов протидію швидкій комбінаційній грі "синіх". Відмовившись від контролю м'яча (28%), "молоти" виглядали значно гостріше в контргрі.

Азар не зміг продовжити свою серію голів – ніколи ще Еден не забивав за Челі 4 матчі поспіль. Вест Хем пожертвував атакувальними силами заради того, щоб зупинити бельгійця. І це вдалось. Азар – другий найгірший гравець матчу, за оцінкою Whoscored. А тим, хто опинявся у завершальній фазі атак Челсі, ледь не найчастіше ставав опорник Канте. Чудова робота, містер Пеллегріні!