Вернидуб: Жадібність з боку Бонавентуре не дала нам забити

19 березня 2017 485 Читать на русском
Юрій Вернидуб / ФК "Зоря"

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб прокоментував перемогу своєї команди над "Волинню".

"Перший тайм я, разом з хлопцями, провалили. Ми не домовлялися грати в такий футбол. Показали антифутбол. З такою високорослою командою, як "Волинь" потрібно грати низом, на швидкості, розігрувати м'яч, а не вибивати його від воріт. Романюк, Діденко, Міха, Логінов, Петров – як у них можна виграти м'яч вгорі таким футболістам як Бонавентуре, Петряк, Калітвінцев, Паулінью?

Радий, що достукався до команди в перерві. Зарухалися, опустили м'яч вниз. З'явилося багато непоганих моментів. Однак жадібність з боку Бонавентуре не дала нам забити. Якби віддав передачу Любеновічу, то той би забіг у порожні ворота разом з м'ячем. Буває. Він нападник, мабуть сам хотів забити. Найважливіше, що дотерпіли і забили дуже важливий м'яч. Очки нам були потрібні. Ми не збільшили очковий баланс від "Динамо" і збільшили відрив від "Олександрії" на 7 очок. Пам'ятали, що "Олімпік" має одну гру в запасі проти "Карпат". Тому сьогоднішні 3 очки для нас дуже важливі і, слава Богу, нам вдалося їх заробити. Спасибі хлопцям.

Шанс навіть зачепитися за Лігу Чемпіонів? Мені приємно чути від вас такі слова. Багато говорять і пишуть – от у "Зорі" стабільність. Але ніхто не знає, яка це стабільність. Повірте, у нас теж багато проблем. Проблема №1 – кожні півроку йдуть 3-4 основних футболісти. Ми в даний момент переселенці. У нас немає своєї Академії. Спасибі, що Запоріжжя прийняло нас. З'явилася можливість взяти кілька полів в оренду будівлю, де живуть хлопці з Ю-21 та Ю-19. Тепер вони поруч з нами, а не так, як було раніше. Ми в Запоріжжі, а вони в Кременчуці.

Але як би важко не було, потрібно намагатися створити ту ауру, ту команду, в якій буде приємно працювати. Мені особисто приємно. У нас прекрасний колектив. Вдячний хлопцям за те, що вони чують мене, генерального директора. Йдуть на поступки, не поспішають. Зараз потрібно терпіти, потрібно виживати. Не тільки нам, але і всім", – цитує Вернидуба офіційний сайт "Зорі".

"Волинь" – "Зоря" – 0:1. Відео гола і огляд матчу