Венгер: Зарано говорити про повернення Арсенала до топ-4 АПЛ

26 листопада 2017 276 Читать на русском
Арсен Венгер

Головний тренер Арсенала Арсен Венгер прокоментував перемогу над Бернлі (1:0) у 13-му турі АПЛ.

"У першому таймі Арсенал не зміг знайти себе на полі. Бернлі дуже добре оборонявся і не давав нам грати у нашу гру. У другому таймі матч тривав до однієї помилки. Ми мали зберегти спокій і забити гол.

Арсенал на останніх хвилинах вирвав перемогу в матчі з Бернлі

Думаю, що пенальті у ворота Бернлі був абсолютно справедливим. Не знаю, чому футболіст Бернлі вирішив фолити у тій ситуації.

Коли граєш проти Бернлі, то розумієш, що ця команда невипадково набрала вже 22 очки і пропустила вдома лише двічі.

Наразі зарано говорити про повернення Арсенала до топ-4. Ситуація в турнірній таблиці АПЛ змінюється щотижня. Тепер всі думки про наступний матч", – цитує Венгера BBC.