Україна U-20 – Південна Корея U-20 – 3:1 – відео голів та огляд матчу, в якому "синьо-жовті" стали чемпіонами світу

15 червня 22:05 43248 Читать на русском
Україна U-20 – Південна Корея U-20 – 3:1 – відео голів та огляд матчу

Україна U-20 обіграла Південну Корею U-20 у фіналі ЧС-2019. Дивіться відео голів та огляд матчу Україна U-20 – Південна Корея U-20.

Вже на 5-й хвилині Південна Корея отримала шанс відкрити рахунок. Арбітр після перегляду відеоповтору призначив пенальті у ворота українців, а Лі Кан Ін переграв Андрія Луніна.

Україна U-20 в історичному фіналі ЧС-2019 переконливо перемогла Південну Корею U-20

"Жовто-сині" змогли відігратися на 33-й хвилині. Корнієнко подав зі штрафного, а Супряга після метушні у штрафному корейців відправив м'яч у ворота. Вже на початку другого тайму Владислав оформив дубль, вивівши Україну вперед. Наприкінці поєдинку Цітаішвілі закріпив перевагу команди Олександра Петракова.