У Мексиці арбітр впродовж 8 хвилин за допомогою VAR не міг визначити, чи перетнув м'яч лінію воріт

21 січня 23:35 3113 Читать на русском
Рефері переглядає відеоповтор / reuters

Мексиканський рефері дуже довго не міг остаточно вирішити, чи перетнув м'яч лінію воріт під час матчу тамтешнього чемпіонату між Чівас Гвадалахарою та Толукою (1:0).

На 79-й хвилині зустрічі Толука створила класний шанс для відновлення паритету. У епізоді м'яч прокотився по лінії воріт. Задля того, аби визначити справедливість взяття воріт, арбітр поєдинку скористався допомогою відеоасистента.

УЄФА затвердив використання VAR у плей-офф Ліги чемпіонів 2018/19

Суддя лише після 8 хвилин роздумів прийняв рішення не зараховувати гол гостей. До слова, у Мексиці VAR використовують з жовтня 2018 року.