У матчі зі Словаччиною за збірну України дебютували 4 футболісти

10 листопада 2017 671 Читать на русском
Андрій Шевченко / Є. Кравс

Сьогодні дебютантами національної збірної стали ще 4 гравці.

Товариська гра зі словаками дала змогу Андрію Шевченку перевірити у грі декількох новобранців національної збірної. Юрій Коломоєць вийшов у стартовому складі та відіграв увесь матч. Форвард Ворскли багато працював, намагався чіплятися за м'яч і відгукуватися на передачі партнерів.

Ще три футболісти дебютували з лави запасних. На 77 хвилині Олександр Андрієвський замінив Марлоса, через 4 хвилини Артем Шабанов зайняв місце Хачеріді, а наприкінці основного часу Сергій Мякушко з'явився на полі замість Коноплянки.

Шабанов: Не можу оцінювати свій дебют, оскільки зіграв лише 10 хвилин

Що цікаво, тепер кількість футболістів, які коли-небудь грали за збірну України, досягла позначки 283, повідомляє відомий спеціаліст з українського футболу Артур Валерко.

Нагадаємо, що Україна в товариському матчі перемогла Словаччину на “Арені Львів” (2:1). Андрій Шевченко прокоментував перемогу своєї команди, Ян Козак також поділився емоціями після гри. Дивіться відео голів та огляд матчу.