Сталь на виїзді перемогла Зірку

10 березня 2018 1675 Читать на русском
Зірка - Сталь 1:2 - фото persha.kr.ua

Сталь взяла реванш за поразку Зірці у грудні, покращивши свої шанси на виживання в чемпіонаті.

Остання перемога Зірки в чемпіонаті була зафіксована на початку грудня в матчі проти Сталі. Обидві команди є конкурентами у боротьбі за прописку в лізі, тому дана зустріч мала особливо важливе значення.

Зірка провела відносно рівний перший тайм, однак з тріском провалила його кінцівку. На 37-й хвилині Кузик вивів Сталь вперед, а вже у компенсований час Джонатан подвоїв перевагу кам'янчан.

Другий тайм господарі провели трохи краще, перестрілявши по ударам сталеварів. Втім, відзначитися вдалося лише одного разу – на 53-й хвилині Цюпа замкнув передачу Білонога та скоротив відставання у рахунку. Дотиснути Сталь їм не вдалося – рахунок 1:2 так і залишився на табло аж до фінального свистка.

Таким чином, Сталь набирає 18 очок та піднімається на передостанню сходинку у турнірній таблиці, потіснивши Чорноморець. Зірка з 19 очками залишається на 9-й позиції.