Співпраця ПФК "Суми" і китайських інвесторів під загрозою зриву

17 лютого 2017 1646 Читать на русском
Співпраця ПФК "Суми" і китайських інвесторів під загрозою зриву
Владимир Лютий

Головний тренер ПФК "Суми" Володимир Лютий розповів "Футбол 24" про проблеми співпраці клубу з китайськими інвесторами.

"Наразі щодня відбувається листування, ми спілкуємося. Я попросив нових інвесторів прилетіти наступного тижня, пояснити ситуацію. Вони погодилися. Тепер будемо чекати понеділка-вівторка.

Контракт про співпрацю підписаний. Ті люди, у яких довіреність на управління клубом, сказали, що шеф обіцяв; він літав то в одну провінцію Китаю, то в іншу, вони чекали його 10 днів.

Розповідати можна багато, насправді я не знаю всього. Кожен день відбувається з ними спілкування, вони не відмовляються (фінансувати клуб). Попросив, щоб вони прилетіли сюди і пояснили ситуацію. Вони погодилися.

Чи вкладали нові інвестори гроші в клуб? Спочатку вони оплачували різні дрібні витрати, але вже витрачена велика сума. Вони тричі прилітали сюди, підписували договори, оплачували готелі. Я не бачу сенсу в тому, щоб витрачати стільки грошей і часу. Уже два місяці витратили на це. З мого боку я не можу пояснити це. Перевіряли все, люди серйозні, бізнес мають, надавали банківську гарантію. Я теж трохи здивований... Прийде понеділок-вівторок, тоді будемо приймати рішення", – сказав Лютий в коментарі "Футбол 24".

Раніше повідомлялося, що ПФК "Суми" були куплені інвесторами з Китаю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11
год
:
23
хв
Арсенал
15:30
Вест Хем
Вгадай результат матчу

Новини

Залиште відгук