"Спартак" не зміг переграти "Кубань"

5 серпня 2013 326 Читать на русском

Переможний старт "Спартака" зупинили у Краснодарі.

Після трьох поспіль перемог у новому чемпіонаті Росії команда Валерія Карпіна втратила очки у протистоянні з "Кубанню".

Першими у матчі відзначились москвичі. На 30-ій хвилині поєдинку навісною передачею Хосе Хурадо скористався нігерієць Еменіке.

У середині другого тайму господарі завдяки двом поспіль результативним атакам вийшли вперед. Спочатку вихід віч-на-віч реалізував Ібрагіма Бальде. До другого голу у ворота "Спартака" призвела подача корнера та вдала гра на добиванні бразильця Шандао.

Уникнути поразки москвичам допоміг Юра Мовсісян. Могутнім ударом із-за меж штрафного майданчика вірменин зафіксував остаточний рахунок на табло - 2:2.

Після чотирьох турів команда Карпіна ділить першу позицію у чемпіонаті з "Ростовом".

"Кубань" - "Спартак" - 2:2