Ваш користувач активований
Новини
Результати
Турніри
Статті
Блоги
Прогнози
Трансфери
Більше
toggle menu
Євро-2024 (Відбір)
Україна
Англія
Іспанія
Італія
Німеччина
ЛЧ - Top News
АПЛ Top News
Україна
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок України
Суперкубок України
Збірна України
Україна U-21
Збірні
Євро-2024(Відбір)
Ліга націй
Чемпіонати
Англія
АПЛ Top News
Іспанія
Італія
Німеччина
Франція
Нідерланди
Товариські матчі
Туреччина
Португалія
Бельгія
МЛС
Єврокубки
Ліга Чемпіонів
Ліга Європи
Суперкубок УЄФА
Ліга Конференцій
Ліга Чемпіонів - Top News
toggle menu
УКР
РУС
Результати
Турніри
Новини
Україна
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Кубок України
Суперкубок України
Збірна України
Україна U-21
Чемпіонати
Англія
АПЛ Top News
Іспанія
Італія
Німеччина
Франція
Нідерланди
Товариські матчі
Туреччина
Португалія
Бельгія
МЛС
Єврокубки
Ліга Чемпіонів
Ліга Європи
Суперкубок УЄФА
Ліга Конференцій
Ліга Чемпіонів - Top News
Збірні
Євро-2024(Відбір)
Ліга націй
X
Футбол 24
Ліга націй 2018-19
ВІЙНА РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ
УКРАЇНА - ІСЛАНДІЯ
УКРАЇНЦІ ЗА КОРДОНОМ
1 : 2
Ліга націй
•
3 тур
Словаччина - Чехія: Субота 13 жовтня 2018
•
Словаччина
Матч завершено
Візьміть участь у наступних конкурсах
1 : 2
Чехія
1'
45'
90'
Анонс
Live
Протокол
Таблиця
Відео
Події
Словаччина
Чехія
22'
Боржек Дочкал
Томаш Губочан
27'
Мартін Шкртел
29'
38'
Томаш Соучек
Петер Пекарік
Ерік Сабо
46'
53'
Міхал Крменчік
Юрай Куцка
Владімір Вайсс
54'
Марек Гамшік
63'
73'
Міхал Крменчік
Патрік Шик
75'
Теодор Гебре Селассі
76'
Патрік Шик
Томаш Губочан
Давід Ганцко
80'
Мілан Шкріняр
83'
89'
Матей Видра
Якуб Янкто
Стартові склади команд
Словаччина
Мартін Дубравка (В)
Давід Ганцко (З)
80'
Мілан Шкріняр (З)
83'
Мартін Шкртел (З)
29'
Владімір Вайсс (П)
54'
Ондрей Дуда (П)
Станіслав Лоботка (П)
Ерік Сабо (П)
46'
Марек Гамшік (П)
63'
Роберт Мак (П)
Адам Немец (Н)
Чехія
Томаш Вацлік (В)
Ондржей Челюстка (З)
Павел Кадержабек (З)
Якуб Брабец (З)
75'
Теодор Гебре Селассі (З)
Давід Павелка (П)
Яромір Змргал (П)
22'
Боржек Дочкал (П)
38'
Томаш Соучек (П)
89'
Якуб Янкто (П)
73'
76'
Патрік Шик (Н)
Запасні
Адам Якубех (В)
Міхал Сулла (В)
Петер Пекарік (З)
46'
Томаш Губочан (З)
27'
80'
Норберт Дьйомбер (З)
Любомір Шатка (З)
Ян Грегуш (П)
Патрік Грошовскі (П)
Матуш Беро (П)
Юрай Куцка (П)
54'
Альберт Руснак (П)
Самуель Мраз (Н)
Іржі Павленка (В)
Томаш Коубек (В)
Владімір Цоуфал (З)
Ондржей Кудела (З)
Патріціо Стронаті (З)
Філіп Новак (З)
Лукаш Масопуст (П)
Міхал Травнік (П)
Антонін Барак (П)
89'
Матей Видра (Н)
Йозеф Шурал (Н)
53'
73'
Міхал Крменчік (Н)
Турнірна таблиця Ліга націй
Груповий етап
Груповий етап
Плей-офф
Всі групи
Група A1
Група A2
Група A3
Група A4
Група B1
Група B2
Група B3
Група B4
Група C1
Група C2
Група C3
Група C4
Група D1
Група D2
Група D3
Група D4
Всі групи
Група A1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Нідерланди
4
2
1
1
8
4
7
2
Франція
4
2
1
1
4
4
7
3
Німеччина
4
0
2
2
3
7
2
Група A2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Швейцарія
4
3
0
1
14
5
9
2
Бельгія
4
3
0
1
9
6
9
3
Ісландія
4
0
0
4
1
13
0
Група A3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Португалія
4
2
2
0
5
3
8
2
Італія
4
1
2
1
2
2
5
3
Польща
4
0
2
2
4
6
2
Група A4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Англія
4
2
1
1
6
5
7
2
Іспанія
4
2
0
2
12
7
6
3
Хорватія
4
1
1
2
4
10
4
Група B1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Україна
4
3
0
1
5
5
9
2
Чехія
4
2
0
2
4
4
6
3
Словаччина
4
1
0
3
5
5
3
Група B2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Швеція
4
2
1
1
5
3
7
2
Росія
4
2
1
1
4
3
7
3
Туреччина
4
1
0
3
4
7
3
Група B3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Боснія і Герцеговина
4
3
1
0
5
1
10
2
Австрія
4
2
1
1
3
2
7
3
Північна Ірландія
4
0
0
4
2
7
0
Група B4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Данія
4
2
2
0
4
1
8
2
Уельс
4
2
0
2
6
5
6
3
Ірландія
4
0
2
2
1
5
2
Група C1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Шотландія
4
3
0
1
10
4
9
2
Ізраїль
4
2
0
2
6
5
6
3
Албанія
4
1
0
3
1
8
3
Група C2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Фінляндія
6
4
0
2
5
3
12
2
Угорщина
6
3
1
2
9
6
10
3
Греція
6
3
0
3
4
5
9
4
Естонія
6
1
1
4
4
8
4
Група C3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Норвегія
6
4
1
1
7
2
13
2
Болгарія
6
3
2
1
7
5
11
3
Кіпр
6
1
2
3
5
9
5
4
Словенія
6
0
3
3
5
8
3
Група C4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Сербія
6
4
2
0
11
4
14
2
Румунія
6
3
3
0
8
3
12
3
Чорногорія
6
2
1
3
7
6
7
4
Литва
6
0
0
6
3
16
0
Група D1
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Грузія
6
5
1
0
12
2
16
2
Казахстан
6
1
3
2
8
7
6
3
Латвія
6
0
4
2
2
6
4
4
Андорра
6
0
4
2
2
9
4
Група D2
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Білорусь
6
4
2
0
10
0
14
2
Люксембург
6
3
1
2
11
4
10
3
Молдова
6
2
3
1
4
5
9
4
Сан-Маріно
6
0
0
6
0
16
0
Група D3
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Косово
6
4
2
0
15
2
14
2
Азербайджан
6
2
3
1
7
6
9
3
Фарерські острови
6
1
2
3
5
10
5
4
Мальта
6
0
3
3
5
14
3
Група D4
І
В
Н
П
З
П
О
Форма
1
Північна Македонія
6
5
0
1
14
5
15
2
Вірменія
6
3
1
2
14
8
10
3
Гібралтар
6
2
0
4
5
15
6
4
Ліхтенштейн
6
1
1
4
7
12
4
Коментарі
Ми використовуємо
Куки!
Гаразд
Залиште відгук