0 : 0
Ліга Європи3 турСкендербеу (Корча)

Скендербеу - Партизан: Четвер 19 жовтня 2017

1'
45'
90'
Хто переможе?
Скендербеу Скендербеу
Партизан Партизан
20 %
50 %
30 %
результат сформовано за результатами ставок на перемогу команд у прогнозах уболівальників
ХРОНОЛОГІЯ
  • 95
    Кінець матчу!
  • 90+5
    Другий тайм завершено!
  • 90+3
    Зоран Тошіч отримує жовту картку.
  • 90+3
    Гледі Мічі отримує жовту картку.
  • 90+2
    Гієргі Музака йде з поля, на заміну виходить Тефік Османі
  • 87
    Марко Янковіч йде з поля, на заміну виходить Саша Іліч
  • 80
    Бруно Діта йде з поля, на заміну виходить Доньєт Шкодра
  • 66
    Леандре Тавамба йде з поля, на заміну виходить Огнен Ожеговіч
  • 63
    Неманья Г. Мілетіч отримує жовту картку.
  • 60
    Байрам Яшаніца отримує жовту картку.
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+1
    Перший тайм завершено!
  • 39
    Саб'єн Лілай отримує жовту картку.
  • 34
    Леандре Тавамба отримує жовту картку.
  • 33
    Марко Радаш йде з поля, на заміну виходить Фідан Аліті
  • 1
    Матч розпочався.
Коментарі
Події
Скендербеу Партизан
Марко Радаш
Фідан Аліті
33'
34' Леандре Тавамба
Саб'єн Лілай 39'
Байрам Яшаніца 60'
63' Неманья Г. Мілетіч
66' Леандре Тавамба
Огнен Ожеговіч
Бруно Діта
Доньєт Шкодра
80'
87' Марко Янковіч
Саша Іліч
Гієргі Музака
Тефік Османі
90+2'
Гледі Мічі 90+3'
90+3' Зоран Тошіч

Статистика матчу

Скендербеу Партизан
53% Володіння мячем 47%
6 Кутові 5
0 Удари в площину воріт 4
9 Удари в напрямку воріт 9
1 Офсайди 1

Турнірна таблиця Ліги Європи

Група A І В Н П З П О Форма
1 Вільяреал 6 3 2 1 10 6 11
2 Астана 6 3 1 2 10 7 10
3 Славія Прага 6 2 2 2 6 6 8
4 Маккабі Тель-Авів 6 1 1 4 1 8 4
Група B І В Н П З П О Форма
1 Динамо 6 4 1 1 15 9 13
2 Партизан 6 2 2 2 8 9 8
3 Янг Бойз 6 1 3 2 7 8 6
4 Скендербеу 6 1 2 3 6 10 5
Група C І В Н П З П О Форма
1 Брага 6 3 1 2 9 8 10
2 Лудогорець 6 2 3 1 7 5 9
3 Істанбул Башакшехір 6 2 2 2 7 8 8
4 Хоффенхайм 6 1 2 3 8 10 5
Група D І В Н П З П О Форма
1 Мілан 6 3 2 1 13 6 11
2 АЕК Афіни 6 1 5 0 6 5 8
3 Рієка 6 2 1 3 11 12 7
4 Аустрія 6 1 2 3 9 16 5
Група E І В Н П З П О Форма
1 Аталанта 6 4 2 0 14 4 14
2 Ліон 6 3 2 1 11 4 11
3 Евертон 6 1 1 4 7 15 4
4 Аполлон 6 0 3 3 5 14 3
Група F І В Н П З П О Форма
1 Локомотив Москва 6 3 2 1 9 4 11
2 Копенгаген 6 2 3 1 7 3 9
3 Шериф 6 2 3 1 4 4 9
4 Фастав Злін 6 0 2 4 1 10 2
Група G І В Н П З П О Форма
1 Вікторія Пльзень 6 4 0 2 13 8 12
2 Стяуа 6 3 1 2 9 7 10
3 Лугано 6 3 0 3 9 11 9
4 Хапоель Беєр-Шева 6 1 1 4 5 10 4
Група H І В Н П З П О Форма
1 Арсенал 6 4 1 1 14 4 13
2 Црвена Звезда 6 2 3 1 3 2 9
3 Кельн 6 2 0 4 7 8 6
4 БАТЕ 6 1 2 3 6 16 5
Група I І В Н П З П О Форма
1 Зальцбург 6 3 3 0 7 1 12
2 Марсель 6 2 2 2 4 4 8
3 Коньяспор 6 1 3 2 4 6 6
4 Віторія Гімараєш 6 1 2 3 5 9 5
Група J І В Н П З П О Форма
1 Естерсунд 6 3 2 1 8 4 11
2 Атлетік 6 3 2 1 8 5 11
3 Зоря 6 2 0 4 3 9 6
4 Герта 6 1 2 3 6 7 5
Група K І В Н П З П О Форма
1 Лаціо 6 4 1 1 12 7 13
2 Ніцца 6 3 0 3 12 7 9
3 Зюлте-Варегем 6 2 1 3 8 13 7
4 Вітесс 6 1 2 3 5 10 5
Група L І В Н П З П О Форма
1 Зеніт 6 5 1 0 17 5 16
2 Реал Сосьєдад 6 4 0 2 16 6 12
3 Русенборг 6 1 2 3 6 11 5
4 Вардар 6 0 1 5 3 20 1

Коментарі
Відео

Ми використовуємо Куки ! Що це таке ?

Залиште відгук