Щирий футбол від аутсайдерів, дубль "дідуся" Анелька. "Вест Хем" - "Вест Бромвіч" - 3:3

28 грудня 2013 595 Читать на русском

Стартовий матч 19 туру подарував зливу голів та емоцій.

Обидві команди в ці святкові дні приречені битися за виживання. "Вест Хем" вже опустився в зону вильоту, а "Вест Бром" від неї відділяло лише одне очко. В таких випадках гру називають боротьбою за "шість очок".

Господарі поля першими зробили рішучий крок до успіху - Джо Коула вивели на побачення з Фостером, і хавбек не схибив. Згодом подвоювати перевагу мав інший Коул - той, що Карлтон - але влучив у стійку. Під кінець тайму "дрозди" атакували більш рішуче, тож два голи "у роздягальню" стали абсолютно логічним наслідком. Для Анелька вони стали першими в сезоні. Спочатку Ніколя дуже елегантно впорався з виходом проти голкіпера, а потім зіграв на підбиранні після виконання кутового.

Другий тайм - гра без центру поля. Команди блискавично доправляли м'яч до ворожого штрафного майданчика, і видали ураганну чотирихвилинку, в яку втиснулися три голи. М'яч Маїги - помилка кіпера Фостера, який невдало склався, пропустивши кулю під рукавичками. Одразу ж забиває і Нолан - емоції такі, що капітан забуває про своє фірмове святкування. "Дрозди" тут же зрівнюють - Берахіно забиває рикошетом від дальньої стійки. А ще через кілька хвилин той же Берахіно блискуче виконав штрафний - господарів врятувала стійка.

До фінального свистка темп не спадав, а емоції лише зростали. Вони й завадили обом командам забити переможний м'яч. Неймовірна нічия борців за виживання!

"Вест Хем" - "Вест Бромвіч" - 3:3 (1:2)

Голи: Д. Коул, 4, Маїга, 65, Нолан, 67 - Анелька, 40, 45+1, Берахіно, 69

Попередження: К. Коул, Нолан, Діаме - Мулумбу, Ріджвел