Шевченко розповів, який результат влаштує збірну України у матчі проти Чехії

15 жовтня 2018 2011 Читать на русском
Андрій Шевченко / О. Осипов

Керманич збірної України Андрій Шевченко проаналізував дії своїх підопічних у товариському матчі проти збірної Італії та розповів про фізичний стан гравців перед поєдинком з чехами.

"З Італією зіграли 2 різних тайми. У першому не дуже добре виходили з оборони в атаку, було чимало технічного браку. Всі ці моменти ми розібрали і показали хлопцям. В цілому задоволений матчем, незважаючи на те, що Італія створила достатньо проблем.

Програш по xG, антирекорд за володінням, вдалий експеримент з Зінченком – що говорять цифри про матч Італія – Україна

У грі проти таких команд не можна відмовлятися від наших вимог, для цього і потрібні контрольні матчі. Швидкості в матчі з Італією були набагато вищі, тому і помилялися. У другому таймі зіграли більш сконцентровано, низка гравців добре вийшли на заміну. Дуже задоволений цим матчем.

Чехія? Всі гравці тренуються в загальній групі. Стан гравців відмінний. Завтра буде ігрове тренування, після якого будемо визначатися по стартовому складу. Збірна України виграла два матчі в Лізі націй за рівної гри, були дуже непрості гри. Буде неправильно думати, що нічия з Чехією нас влаштує. Чехи провели хороший матч проти словаків, нам треба всього лише забити на один м'яч більше за них", – цитує Шевченка сайт телеканалів Футбол.

Матч Україна – Чехія відбудеться 16 жовтня о 21:45 на ОСК Металіст у Харкові. У разі перемоги "жовто-сині" достроково вийдуть у лігу А.

Чехія божевільно відсвяткувала перемогу в дербі проти Словаччини – масажист патріотично заводить перед Україною