Шарпар: У Кубку хочу грати з ким завгодно, крім Шахтаря

26 жовтня 2017 570 Читать на русском
В'ячеслав Шарпар проти Хорхе Карраскаля / ФК Ворскла

Півзахисник Ворскли В'ячеслав Шарпар прокоментував прохід своєї команди в чвертьфінал Кубка України.

"За рахунок чого пройшли Олімпік? Ми просто дуже хотіли перемогти, більше володіли м'ячем, частіше загрожували воротам суперника. Може, Олімпіку було складніше через те, що у нього були відсутні чотири основних виконавці.

Я забив як Мессі? Таке порівняння недоречне (посміхається). А якщо серйозно, то спочатку думав відразу пробити по воротах, але коли побачив, що суперники лягають під м'яч, вчасно прибрав його, а вже потім прицільно вистрілив.

З ким хочу зіграти? З ким завгодно, крім Шахтаря. Багато буде залежати від жеребкування. Будемо боротися з будь-якою командою, просто з Шахтарем буде набагато складніше.

Навіть Динамо? Можна", – цитує Шарпара Команда №1.

Сачко: Ворскла в Кубку і чекає на жеребкування

Нагадаємо, в 1/8 фіналу Кубка України Ворскла в овертаймі з рахунком 2:0 обіграла Олімпік.