Шаран: Олександрія налаштовувалась на позитивний результат у матчі з Шахтарем

15 вересня 23:15 217 Читать на русском
Володимир Шаран / ФК Олександрія

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував поразку від донецького Шахтаря (0:2).

"Насамперед дякую вболівальникам за підтримку. Хотілося б, аби вони бодай наполовину заповнювали наш маленький стадіон і на інших матчах – не лише із Шахтарем та Динамо. Ми готувалися дуже ретельно. Коли в обоймі всі футболісти здорові, а таке трапляється нечасто, гра геть інша.

Олександрія програла вдома вперше за 17 матчів

Перед сьогоднішнім поєдинком виникли невеликі кадрові проблеми, та й у ході зустрічі травми зазнав Грицук… Шахтар є Шахтар, проте я однаково дуже вдоволений хлопцями, самовіддачею та організацією гри. У першому таймі не побачив біля наших воріт жодного гольового моменту.

Зі стартом другого тайму ми не хотіли розкриватись: збиралися діяти так само, як до перерви, але було забагато браку під час виходу з оборони в атаку. Порівняно із Шахтарем нам над цим компонентом ще працювати й працювати. Безумовно, могли забити – моменти мали Шастал та Банада. І "гірники" в другому таймі створили гарні гольові епізоди.

Олександрія – Шахтар – 0:2 – відео голів та огляд матчу​​​​​​​

У таких матчах, коли ти за майстерністю вважаєшся слабшим від суперника, слід реалізовувати шанси, й тоді можна сподіватися на прийнятний підсумок. У роздягальні подякував хлопцям, адже всі налаштовувались на позитивний результат", – цитує Шарана офіційний сайт Шахтаря.