Коноплянка та Маліновський відзначились результативними діями в очному матчі Шальке та Генка

11 січня 19:03 1425 Читать на русском
Коноплянка відзначився асистом у матчі проти Генка Маліновського

Шальке Євгена Коноплянки розійшовся миром з Генком Руслана Маліновського у контрольному матчі.

Хавбек Євген Коноплянка та півзахисник Руслан Маліновський зійшлись в очному поєдинку в рамках спарингу між Шальке та Генком. Обидва українці вийшли у стартовому складі своїх команд.

Після подачі Маліновського з кутового відзначився Деваст, який відкрив рахунок у зустрічі. Натомість Коноплянка у другому таймі віддав гольову передачу на Шопфа, який встановив остаточний рахунок у матчі.

Маліновський погодився перейти в Рому, – Ді Марціо

Коноплянка та Маліновський відіграли по 62 хвилини та були замінені. Поєдинок у підсумку завершився бойовою нічиєю з рахунком 2:2. У складі Шальке забивали Ут і Шопф, а за Генк відзначились Троссар і Деваст.

Топ-5 клубів, де Коноплянка міг би реанімувати кар'єру: від сонячної Каталонії до сенсаційного повернення в УПЛ