Шахтар вперше переміг у 2025 році – 18-річний джокер знову запалив, магія Шведа добила ЦСКА, експерименти над Сіканом
Шахтар Донецьк дотиснув ЦСКА Софія (1:0) у другому матчі на турецьких тренувальних зборах. Рахунок і огляд матчу – на "Футбол 24".
Товариський матч 15 січня 2025
Шахтар Донецьк – ЦСКА Софія – 1:0
Гол: Цуканов, 75
Суперником чинних чемпіонів України була титулована в минулому, але лише восьма зараз команда чемпіонату Болгарії. Шахтар після нічиєї з Динамо хотів здобути першу перемогу в новому році. Однак напрочуд нудний перший тайм не налаштовував на позитивні очікування. Чи то ранній початок гри, чи то відсутність ідей у по суті резервного складу команди Пушіча змусив дуже довго чекати бодай на якісь удари. Перший кутовий ми побачили аж на 19 хвилині. ЦСКА не зміг витягнути якусь вигоду зі стандарту. Через голкіпера Фесюна проходило багато комбінації на початку атак, але з входженням у фінальну третину було сутужно.
Шахтар – ЦСКА: склади та онлайн-трансляція матчу з 31-разовим чемпіоном Болгарії
Невертон і Сікан, які вийшли грати вінгерів, уже з флангами помінялися, а віз і далі там. Степаненко на 38 хвилині завдав першого удару Шахтаря. Здалеку і доволі соковито, але поруч зі стійкою. Бондаренко змістився на власну половину для розіграшу і почав першу нормальну атаку за тайм. Глущенко також вертикальним пасом швидко кинув Сікана у прорив, однак Данило навіть у мінімальному офсайді прошити голкіпера не зумів.
По перерві вже й болгари почали огризатися. Здебільшого дальніми ударами, ловили й у високому пресингу на дитячих помилках "гірників", але можна було такі епізоди спокійніше розіграти. Цуканов з'явився на 46 хвилині, швиденько заробив жовту картку за агресивні дії проти болгарського футболіста і став героєм першої результативної атаки.
Відзначаємо й іншого джокера. Швед, який новою зачіскою нагадує іншого вінгера Шахтаря Олександра Зубкова, з перших же хвилин на полі почав загострювати. На 75 хвилині Мар'ян після перехоплення захисника отримав пас праворуч, двічі накрутив опонента і вирізав ідеальний пас на 7-метрову зону. Цуканов класно відчув момент і дуже впевнено реалізував – 18-річний футболіст молодіжки знову виділяється на зборах, але попереднього разу на цьому й завершилося. Наприкінці зустрічі Траоре отримав пас за спинами, але пробив прямолінійно в голкіпера. Наступний матч Шахтар проводить також 15 січня проти іншої болгарської команди – Лудогорця. Початок о 16:00.
показати приховати