Шахтар розгромив Ворсклу

18 липня 2017 2599 Читать на русском
Срна вітає Феррейру / фото ФК Шахтар

У 1 турі УПЛ Шахтар у Полтаві переміг місцеву Ворсклу – 3:0. Голами відзначилися Факундо Феррейра, Марлос та Алан Патрік.

Через різні причини матч пропускали півзахисники "гірників": Тайсон, Малишев, Степаненко, тому в опорній зоні донеччан вийшли Коваленко та Алан Патрік. Новачок Ворскли Гегам Кадимян з’явилися в стартовому складі. Інший новачок "зелено-білих", 21-річний грузинський захисник Андро Гіоргадзе, розпочав гру на "лавці".

Вже на 49 секунді Шарпар міг вивести господарів вперед, але В’ячеслав пробив до рук Пятову. Шахтар відповів дальнім ударом Алана Патріка. На 13 хвилині Пятов знову врятував ворота – ледве не відзначився Чижов. Коли команди відбігали майже півгодини ігрового часу, Факундо Феррейра потужно поцілив у ближній кут – 1:0 на користь хлопців Фонсеки! За сім хвилин до кінця першого тайму Ребенок ледве не перекинув голкіпера збірної України, який необачно залишив ворота. Через мить вже Шарпар втратив хороший момент, аби зрівняти рахунок.

Посеред другого тайму Марлос класним ударом забив другий м’яч гостей, фактично знявши питання щодо переможця протистояння. Наприкінці зустрічі за Шахтар дебютував Іван Петряк, який на останній хвилині основного часу не реалізував побачення з Шустом. Замість Івана відзначився Алан Патрік, пробивши в дальній кут

В 2 турі УПЛ на глядачів очікує гарячий матч: Динамо – Шахтар! Поєдинок відбудеться 22 липня.