"Сампдорія" і "Пескара" розписали нічию з вилученням і нереалізованим пенальті

15 жовтня 2016 47 Читать на русском
"Сампдорія" зрівняла рахунок / Getty Images

У 8 турі Серії А колектив з Генуї не дотиснув господарів "Стадіо Адріатіко", хоча відіграв більше тайму в більшості (1:1).

Обидві команди не знали перемог протягом останніх 5 матчів чемпіонату, тому сьогоднішній поєдинок був хорошою можливістю перервати невдалу серію.

Вже на 12 хвилині "Сампдорія" вишла вперед, коли після подачі зі штрафного Кампаньяро зрізав м'яч у власні ворота. Через 10 хвилин капітан "дельфінів" виправив ситуацію, головою замкнувши подачу від кутового прапорця.

У другому таймі господарі могли вийти вперед, але Капрарі з 11-метрової позначки не зумів переграти голкіпера гостей Вівіано. Матч так і закінчився нічиєю, а обидві команди залишилися у нижній частині турнірної таблиці.