Сачко: У нас є свої клубні питання, а не проблеми

13 лютого 18:36 161 Читать на русском
Сачко: У нас є свої клубні питання, а не проблеми
Василь Сачко / ФК Ворскла

Головний тренер Ворскли Василь Сачко підбив підсумки зимових зборів своєї команди.

"У нас збори були розбиті на два етапи. Ми працювали в Туреччині через паузу два рази. Було проведено досить-таки багато ігор. Якщо ви запитаєте хлопців, чи важко було на зборах, думаю, вони дадуть відповідь, що, звичайно, було важко. Але я хочу підтримати хлопців. Так, дійсно, збори були нелегкі. Хлопці роботу, запропоновану тренерським штабом, виконали. Зауважень і претензій по самовіддачі і бажанню немає. Інше питання – по технічній майстерності і виконанню. Багатьом нашим хлопцям треба, звичайно ж, ще додавати, рости. Є, над чим працювати.

Зимові збори клубів УПЛ-2018: дати, суперники, результати

Збори показали наші сильні сторони, також ми побачили свої недоліки. Через збори ми готувалися до чемпіонату, провели хороші спаринги з хорошими командами. Деякі вигравали, деякі – програвали, але на кожну гру не ставили за мету будь-якою ціною перемогти суперника. Ми експериментували і зі складом, і з тактикою, і з різними схемами: для цього у нас було достатньо часу. Тому в цілому я вважаю роботу, проведену на турецьких зборах, позитивною.

Наше завдання на другу частину чемпіонату? Мінімальне – це потрапляння, безумовно, в шістку і в єврокубки. Далі ми подивимося. Я не хочу робити гучних заяв, але наші керівники – дуже амбітні люди. Вони не ставили перед нами тимчасових завдань. Вони поважають команду, поважають себе, у нас завжди максимальні завдання.

Завдання на сьогоднішній день одне – виходити на кожну гру і добиватися успіху. Це найголовніше завдання. Незалежно, Шахтар це чи Динамо, при всій повазі. Ми сьогодні залежні тільки самі від себе. У нас є свої питання клубні. Не проблеми, а питання. Є позитивні сторони. Ми чітко розуміємо, що ми сьогодні представляємо – за умови, коли ми всі разом: і президент, і лікар, і масажист, і футболіст. Ми для себе всередині колективу поставили високі завдання, про які зараз немає сенсу говорити. Але мінімальне завдання – потрапляння в єврокубкову зону", – цитує Сачка ТК Футбол 1.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11
хв
Шахтар
22:00
Манчестер Сіті
Вгадай результат матчу
Залиште відгук