Ліга Європи4 турЛеркендал (Тронхейм)

Русенборг - Зеніт: Четвер 02 листопада 2017

1'
45'
90'
Хто переможе?
Русенборг Русенборг
Зеніт Зеніт
11 %
22 %
67 %
результат сформовано за результатами ставок на перемогу команд у прогнозах уболівальників

Новини

  • 94
    Кінець матчу!
  • 90+4
    Другий тайм завершено!
  • 90+4
    Гооол!!!!! Олександр Кокорін забиває гол.
  • 88
    Самуель Аденбегро йде з поля, на заміну виходить Йохан Бьєрдаль
  • 87
    Крістіан Нобоа йде з поля, на заміну виходить Артем Дзюба
  • 86
    Андрес Конрадсен йде з поля, на заміну виходить Алекс Герсбах
  • 82
    Олександр Єрохін йде з поля, на заміну виходить Матіас Краневіттер
  • 75
    Олег Шатов йде з поля, на заміну виходить Себастьян Дріуссі
  • 73
    Доменіко Крішіто отримує жовту картку.
  • 71
    Поль-Андре Хеланд йде з поля, на заміну виходить Мілан Євтовіч
  • 54
    Гооол!!!!! Ніклас Бендтнер переграє воротаря і забиває гол.
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+2
    Перший тайм завершено!
  • 42
    Торе Регініуссен отримує жовту картку.
  • 33
    Олександр Єрохін отримує жовту картку.
  • 1
    Матч розпочався.
Коментарі
Події
Русенборг Зеніт
33' Олександр Єрохін
Торе Регініуссен 42'
Ніклас Бендтнер 54'
Поль-Андре Хеланд
Мілан Євтовіч
71'
73' Доменіко Крішіто
75' Олег Шатов
Себастьян Дріуссі
82' Олександр Єрохін
Матіас Краневіттер
Андрес Конрадсен
Алекс Герсбах
86'
87' Крістіан Нобоа
Артем Дзюба
Самуель Аденбегро
Йохан Бьєрдаль
88'
90+4' Олександр Кокорін

Статистика матчу

Русенборг Зеніт
47% Володіння мячем 53%
7 Кутові 5
6 Удари в площину воріт 4
10 Удари в напрямку воріт 12
1 Офсайди 3

Турнірна таблиця Ліги Європи

Група A І В Н П З П О Форма
1 Вільяреал 6 3 2 1 10 6 11
2 Астана 6 3 1 2 10 7 10
3 Славія Прага 6 2 2 2 6 6 8
4 Маккабі Тель-Авів 6 1 1 4 1 8 4
Група B І В Н П З П О Форма
1 Динамо 6 4 1 1 15 9 13
2 Партизан 6 2 2 2 8 9 8
3 Янг Бойз 6 1 3 2 7 8 6
4 Скендербеу 6 1 2 3 6 10 5
Група C І В Н П З П О Форма
1 Брага 6 3 1 2 9 8 10
2 Лудогорець 6 2 3 1 7 5 9
3 Істанбул Башакшехір 6 2 2 2 7 8 8
4 Хоффенхайм 6 1 2 3 8 10 5
Група D І В Н П З П О Форма
1 Мілан 6 3 2 1 13 6 11
2 АЕК Афіни 6 1 5 0 6 5 8
3 Рієка 6 2 1 3 11 12 7
4 Аустрія 6 1 2 3 9 16 5
Група E І В Н П З П О Форма
1 Аталанта 6 4 2 0 14 4 14
2 Ліон 6 3 2 1 11 4 11
3 Евертон 6 1 1 4 7 15 4
4 Аполлон 6 0 3 3 5 14 3
Група F І В Н П З П О Форма
1 Локомотив Москва 6 3 2 1 9 4 11
2 Копенгаген 6 2 3 1 7 3 9
3 Шериф 6 2 3 1 4 4 9
4 Фастав Злін 6 0 2 4 1 10 2
Група G І В Н П З П О Форма
1 Вікторія Пльзень 6 4 0 2 13 8 12
2 Стяуа 6 3 1 2 9 7 10
3 Лугано 6 3 0 3 9 11 9
4 Хапоель Беєр-Шева 6 1 1 4 5 10 4
Група H І В Н П З П О Форма
1 Арсенал 6 4 1 1 14 4 13
2 Црвена Звезда 6 2 3 1 3 2 9
3 Кельн 6 2 0 4 7 8 6
4 БАТЕ 6 1 2 3 6 16 5
Група I І В Н П З П О Форма
1 Зальцбург 6 3 3 0 7 1 12
2 Марсель 6 2 2 2 4 4 8
3 Коньяспор 6 1 3 2 4 6 6
4 Віторія Гімараєш 6 1 2 3 5 9 5
Група J І В Н П З П О Форма
1 Естерсунд 6 3 2 1 8 4 11
2 Атлетік 6 3 2 1 8 5 11
3 Зоря 6 2 0 4 3 9 6
4 Герта 6 1 2 3 6 7 5
Група K І В Н П З П О Форма
1 Лаціо 6 4 1 1 12 7 13
2 Ніцца 6 3 0 3 12 7 9
3 Зюлте-Варегем 6 2 1 3 8 13 7
4 Вітесс 6 1 2 3 5 10 5
Група L І В Н П З П О Форма
1 Зеніт 6 5 1 0 17 5 16
2 Реал Сосьєдад 6 4 0 2 16 6 12
3 Русенборг 6 1 2 3 6 11 5
4 Вардар 6 0 1 5 3 20 1

Коментарі
Відео
Залиште відгук